kato Postat Februarie 2, 2009 Partajează Postat Februarie 2, 2009 Re: ma prezint... bine ai venit !!! :cl Patrol...lung...urat si dus cu pluta...nume de cod...Animalu !!! Link spre comentariu Distribuie pe alte site-uri Alte opțiuni partajare...
adiv6 Postat Februarie 2, 2009 Partajează Postat Februarie 2, 2009 Re: ma prezint... hola bun venit :W Link spre comentariu Distribuie pe alte site-uri Alte opțiuni partajare...
Postări Recomandate