Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Salut din Cluj


Perry

Postări Recomandate

Salutare de la Cluj.

Va multumesc pentru ca m-ati acceptat in trupa voastra. Numele meu este Eusebiu (Sebi) si prietenii imi spun Perry. De cateva luni am un Suzuki Jimny 1,3 benzinar din 2005 si ma dau cu el de unu singur prin paduri. Anu asta vreau sa-l prepar si sper sa-mi furnizati si voi cateva sfaturi. Maine trimit si poze, promit!

 

In "viata corecta" ma ocup de training de vanzari si management si skiez atunci cand am unde :)

 

Va multumesc si va doresc "Noroi Bun!"

 

Perry

_____________________________________

SUZUKI JIMNY 1,3 (2005)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare