Perry Postat Februarie 2, 2009 Partajează Postat Februarie 2, 2009 Salutare de la Cluj. Va multumesc pentru ca m-ati acceptat in trupa voastra. Numele meu este Eusebiu (Sebi) si prietenii imi spun Perry. De cateva luni am un Suzuki Jimny 1,3 benzinar din 2005 si ma dau cu el de unu singur prin paduri. Anu asta vreau sa-l prepar si sper sa-mi furnizati si voi cateva sfaturi. Maine trimit si poze, promit! In "viata corecta" ma ocup de training de vanzari si management si skiez atunci cand am unde :) Va multumesc si va doresc "Noroi Bun!" Perry _____________________________________ SUZUKI JIMNY 1,3 (2005) Link spre comentariu Distribuie pe alte site-uri Alte opțiuni partajare...
Postări Recomandate