sasuaugustin Postat Februarie 3, 2009 Partajează Postat Februarie 3, 2009 Salut! Sunt un pasionat de off-road si Range Rover din Covasna. Off-roadul am inceput cu un ARO10 pe care dupa ceva timp am schimbat intr-un Lada Niva. Nici Lada Niva nu mi-a placut si am cumparat o ambulanta (Range Rover). Un Range Rover din 78' cu caroserie din aluminiu pe care am modificat pentru concurs, si acum are un motor 2.5TDi. Am cumparat si un Range Rover 3.9V8, dar pe care inca nu am putut sa prepar cum trebuie. P.S. fotografii nu stiu de ce nu pot sa bag ... dar o sa mai incerc. Link spre comentariu Distribuie pe alte site-uri Alte opțiuni partajare...
Postări Recomandate