Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

membru nou din sibiu


Unimog4x4

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 66
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Re: membru nou din sibiu

 

a fost super traseu

am si eu un traseu preferat, de la partia Tocile, catre vf. Magura si Prislop Rasinari

o sa mergem cand se mai incalzeste, tot gasca aia.

pana atunci, ne intalnim la concurs :x

am ''executat'' si traseul ala dar in sens invers cisnadioara-prislop-magura-tocile...de 3 ori...e super tare cel putin partea magura - tocile :h5

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: membru nou din sibiu

 

Vara asta tot la 5 zile trbuia sa merg pe traseul asta, eram ca bolnav.

Nu conta ca era soare sau ploaie eu mergeam. Tocile - Magura - Prislop.

Traseu de o ora jumate extraordinar de relaxant, dupa o zi de lucru.

O evadare exceptionala. :ypu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: membru nou din sibiu

 

Salutari,

 

cateva poze cu masina lui:

 

http://radu.kilu.de/rooffroad28082008/slides/DSC_7333.JPG

 

http://radu.kilu.de/rooffroad28082008/slides/DSC_7337.JPG

 

http://radu.kilu.de/rooffroad01092008/slides/DSC_7953.JPG

 

http://radu.kilu.de/rooffroad01092008/slides/DSC_7957.html

 

http://radu.kilu.de/rooffroad01092008/slides/DSC_7957.JPG

 

http://radu.kilu.de/rooffroad01092008/slides/DSC_7964.JPG

 

http://radu.kilu.de/rooffroad04092008/slides/DSC_8024.JPG

 

http://radu.kilu.de/rooffroad07092008/slides/DSC_8068.JPG

 

http://radu.kilu.de/rooffroad07092008/slides/DSC_8074.JPG

 

http://radu.kilu.de/rooffroad07092008/slides/DSC_8116.JPG

 

http://radu.kilu.de/20080926rooffroadtocile/slides/DSC_8684.JPG

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri


×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare