Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

membru nou din sibiu


Unimog4x4

Postări Recomandate

buna

am 30ani si fac off-road de 6 ani.

am avut diferite masini (nu dau nume de marca) dar asta este pe placul meu.

cu aceasta masina a fost dotata armata germana, are 2 diferentiale blocabile si se comporta bine.

sper sa ne cunoastem mai bine la concursul de la raul sadului.

 

:ypu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 66
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Re: membru nou din sibiu

 

Salut. si bine ai venit

 

L-am mai intrebat si pe Zippo, fara succes cand a pus anuntul la vanzari: asta nu e cumva fosta masina a Crucii Rosii Sibiu ??

Jimny VVT, ex Toyota KZJ70 - "cand ma fac mare, imi iau Defender"
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator bogdan.sb

Re: membru nou din sibiu

 

Salut "syncronizatu"

Ma insel eu sau am vazut masina parcata in zona sensului giratoriu de pe Constitutiei (nu scriu exact strada)? Daca e asa suntem vecini..... :hi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator bogdan.sb

Re: membru nou din sibiu

 

Daca te uiti spre capatul strazii (spre calea ferata) o sa vezi un Aro de culoare kaki parcat pe dreapta. Aia e masina, acolo locuiesc. :hi

Da vreau sa vin la concurs. Mai am de facut una alta la masina pana atunci, dar sper sa fie ok...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri


×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare