Vizitator mbm Postat Februarie 14, 2009 Partajează Postat Februarie 14, 2009 Va salut! Imi cer scuze pentru intarzierea in prezentare! Ma numesc Mihai, locuiesc in Bucuresti, dar sunt de prin partile Neamtului,zona frumoasa pe care Creanga, Hogas si Sadoveanu au descris-o "batand-o" cu piciorul, caruta sau calare. Sunt interesat de calatorii, vreau sa vad natura din vehicule cu reale capabilitati off-road,deci as folosi masina pentru a-mi satisface placerea de a ajunge cu ea in locuri greu accesibile(pe varianta cea mai usoara si mai putin solicitanta pentru agregat) si nu prea sunt interesat de dorinta de a exploata la maxim o masina doar pentru a-i vedea si atinge limitele! Respect dorintele si placerile fiecaruia si consider ca actiunile celor care testeaza limitele utilajelor sunt extraordinar de importante pentru cei ca mine care vor sa stie pana unde se poate "merge"! M-as bucura daca "CLUB 4x4" ar organiza iesiri de anvergura, precum cluburile similare din Rusia, Canada, Grecia, etc Sper sa ma ridic la nivelul asteptarilor celorlalti membri si "slabiciunea" noastra pentru off-road, oricum ar fi el, sa ne apropie si sa evidentieze in fiecare,calitati si un caracter nobil. Precizez ca orice polemica la care voi participa, va fi in primul rand lipsita de RAUTATE, CUVINTE urate sau dure, iar discutiilor in contradictoriu, pentru ca vor fi(nu suntem toti niste DADA-isti) le voi purta prieteneste doar pentru a gasi impreuna cu voi cele mai bune raspunsuri! Va salut cu respect pe toti! Link spre comentariu Distribuie pe alte site-uri Alte opțiuni partajare...
Postări Recomandate