Vizitator andreea 23 Postat Februarie 22, 2009 Partajează Postat Februarie 22, 2009 Buna baieti; sunt Andreea, din bucuresti, am 23ani, si imi place foarte mult off road-ul, pot spune ca am mai multe cunostinte despre asta, deoarece am avut iesiri destul de multe si am intampinat fel si fel de trasee dificile. Sper cat de curand sa pot iesi impreuna cu voi prin cele mai mari noroaie. Link spre comentariu Distribuie pe alte site-uri Alte opțiuni partajare...
Postări Recomandate