Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

O prezentare intirziata- scuze


RazvanGTC

Postări Recomandate

Salut,

 

Sunt Razvan Cirap, din Bucuresti.

Desi urmaresc forumul de un an si jumatate, nu am postat pana acum. Am omis la inscrierea pe forum sa fac o prezentare a mea si imi cer scuze pentru asta( multumesc gepetto pentru ca mi-ai atras atentia !). Incerc sa-mi repar greseala acum.

Cu o parte a membrilor Club 4x4 ma cunosc de la concursuri si iesiri sau cu ocazia diverselor reparatii si modificari pe care si le-au facut in service-ul meu - GTC AUTO.

Sunt fan convins Toyota, chiar daca in service mai reparam si alte marci; dupa Dacie, prima masina straina a fost Toyota, in 1995 si de atunci au urmat alte 9 Toyota si o singura sincopa, un BMW 525, de care am reusit sa scap de curand. Toyotele actuale sunt: Landcruiser 120 3.0td in 3 usi de strada, LJ 73 2.4 td (care va primi in curand un 3.0 td) pentru concurs si Rav4 si Avensis masini de familie.

Nu sun un impatimit al discutiilor pe forum desi urmaresc ce se intampla in miscarea 4x4 si trebuie sa recunosc ca sunt multe de invatat din subiectele abordate pe forum; o singura observatie am ca de multe ori se poarta discutii de dragul discutiei si ca un forum gen cel de Toyota pe care Max vrea sa-l aduca in prim plan este binevenit si poate acolo se vor aborda chestiuni legate strict de partea tehnica, modificari si experiente bune sau rele avute de toti cei care incercam sa dezvoltam aceasta pasiune comuna- offroad-ul.

Chiar daca nu o sa ma vedeti postand foarte des (din lipsa de timp si oarece probleme medicale), sunt destul de guraliv in discutii directe sau telefonice; prin urmare daca cineva are nevoie de un sfat sau o parere sa nu ezite sa ma contacteze ( tel. 0723.541.851).

Sunt membru al Offroad Adventure Romania dar am participat cu placere la cateva iesiri organizate de clubul vostru si am de gand sa mai particip si in viitor; nu stiu daca se mai poate la Sibiu in martie dar o sa incerc (i-am trimis un PM lui Zippo si astept raspuns). Observ ca vestea ca la concursuri o sa fie obligatoriu rollcage-ul face ca lumea sa dea navala la orice iesire care se constituie intr-un concurs - oricat de frumoase sunt iesirile cu 2-3 ore de offroad si restul mici si bere sunt din ce in ce mai multi doritori sa mearga cu roadbook-ul in mana si sa traiasca atmosfera specifica de concurs. Tot respectul pentru cei care organizeaza astfel de evenimente si care-si sacrifica mult timp si isi neglijeaza afacerile pentru bucuria de un weekend a celorlalti.

GTC Auto: service 4x4 / accesorii off-road

GTC auto SHOP: magazin online de accesorii 4x4

 

www.gtcauto.ro / www.shop.gtcauto.ro / www.gtcmotorsport.ro

razvancirap@gtcauto.ro / 0723.541.851

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: O prezentare intirziata- scuze

 

:tr :W U

Razvane, merge super Tractozauru` dupa ce l-am inaltat la voi in service, vezi ca te-am pomenit la topicul asta viewtopic.php?f=4&t=5799&start=90 :h5

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare