Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Unu´nou in gasca...


Patrolator

Postări Recomandate

PATROLATOR = Viorel Mihai Nitreanu (VIO), an fabricatie 1967, prima inmatriculare Arad, actualmente in circulatie in Germania.

 

Ocupatia: Mecanic de teste (CRASH) la Continental Safety Engineering International GmbH in Alzenau Germania din 1999.

 

Hobby: Vehicole cu motor (2 sau mai multe roti), pregatire vehicole (si persoane) cu echipament si dotare pt. situatii extreme, survival, Trekking, AC/DC.

 

Fi(er)ul meu: NISSAN PATROL K160 (scurt), 1987, 2,8l, benzina, consum nelimitat.

 

Motto: Daca Dumnezeu nu ne vrea, atunci "musai" ne ia Dracul.

 

Sper ca in curind sa pot pune si poze. Deocamdata nu reusesc. Precis ca fac ceva fals. Sint si asa ceea ce s-ar putea numi polul opus al unui "computer freak".

Unde-i un PATROL, acolo-i un drum...

http://www.youtube.com/watch?v=zkXzSVPkucQ

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 58
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Re: Unu´nou in gasca...

 

Bine ai venit.

E drept ca ajunge sa coste cateva zeci de mii de Euro un manechin folosit la crash teste?

"Sunt mai multi cei care capituleaza, decit cei care esueaza." Henry Ford
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Unu´nou in gasca...

 

:tr :W U

viewtopic.php?f=4&t=5799&start=0 topicul fratelui tau, Tractozauru`

Nu uita, voteaza Nissan pe acest forum!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri


×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare