Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Din partea unui novice SALUTARE TUTUROR !


petrescu catalin

Postări Recomandate

Va salut cu mult respect pe toti ma numesc Catalin sant din Bucuresti ,am 32 de ani lucrez la stat asa ca am mult timp liber si mi am descoperit pasiunea pt off road de ceva vreme ,am si practicat o perioada sportul asta nelipsit de peripetii bineinteles(singur dupa parerea mea este periculos)asa ca am ajuns la concluzia ca cel mai bine este sa incerc sa fiu si eu unul dintre voi sa ma alatur voua ocazie cu care sant convins voi avea multe de invatat...Ce sa va mai zic....am in posesie un nissan terrano an 2001 ,2700cmc modelul scurt inca nemodificat (ma ocup intens de treaba asta)si inca o data ma bucur sa pot fi primit de voi.....tot respectul membrilor acestui forum.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare