theodor777 Postat Martie 5, 2009 Partajează Postat Martie 5, 2009 In sfarsit pot sa ma prezint si eu..Pt ca am si obiectul muncii..Mi-am luat GHEU.... Ma numesc Vlasceanu Theodor Cosmin sunt din Pitesti am 32 ani,casatorit o fetita...Ma ocup cu fabricarea incaltamintei(o mica sectie 18 oameni)...Si sunt mare pasionat de masini 4x4.Am mai avut un aro 10.un arao 243,un bmw 525ix...Si a venit in sfarsit REGELE..adica 300GD,1987,englezoaica..2 dif blocabile,varianta scurta... Nu e rege ca LEU si masina ca GEU ! Link spre comentariu Distribuie pe alte site-uri Alte opțiuni partajare...
Postări Recomandate