Vizitator motosebi Postat Martie 19, 2009 Partajează Postat Martie 19, 2009 va salut eu sunt mai nou intrale discutiilor 4x4 dar am ceva experienta pe teren ma numesc Sebi sunt din Severin si sunt posesoru unui M461 din 69 cu motor de isuzu 2,2 td am avut si un M cu motor BV care recunosc ca facea servici bun dar totusi cam pretentios si greu (dezechilibra masina) acum m-am apucat de mici modificari, jante de Samurai intoarse, o bara fata sanatoasa ,cutie de TV cu reductor, drupuri de forta, cusca pt protectie si pe parcurs mai vedem momentan nu prea dispun de finante cam atata despre mine mai puteti viziona un filmulet cu mine si fostul M pe 4x4 Ims Severin offroad you tube va salut cu tot respectu :hi Link spre comentariu Distribuie pe alte site-uri Alte opțiuni partajare...
Postări Recomandate