Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

motosebi


Vizitator motosebi

Postări Recomandate

Vizitator motosebi

va salut eu sunt mai nou intrale discutiilor 4x4 dar am ceva experienta pe teren

ma numesc Sebi sunt din Severin si sunt posesoru unui M461 din 69 cu motor de isuzu 2,2 td

am avut si un M cu motor BV care recunosc ca facea servici bun dar totusi cam pretentios si greu (dezechilibra masina)

acum m-am apucat de mici modificari, jante de Samurai intoarse, o bara fata sanatoasa ,cutie de TV cu reductor, drupuri de forta, cusca pt protectie si pe parcurs mai vedem

momentan nu prea dispun de finante

cam atata despre mine mai puteti viziona un filmulet cu mine si fostul M pe 4x4 Ims Severin offroad you tube

va salut cu tot respectu :hi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare