Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

buna ziua tuturor


cofu

Postări Recomandate

eu sunt Serban Cosmin din Brasov.Imi cer scuze daca nu m-am ridicat la nivelul de respect cerut de forum si va rog sa postati si anuntul meu.Poate ma ajuta cineva.Am cumparat masina si de munca si de off-road,mai exact pentru vanatoare iar acum nu am nici una nici alta.Multumesc.

P.S. Accept si variante cu taxa mai mica eventual un samurai sau daca e una inmatriculata chiar daca dau ceva diferenta.VA MULTUMESC!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: buna ziua tuturor

 

Bine ai venit ! :W Si bine ca exista acest forum :banana . Sper ,ca nu ma insel,cdar red ,ca am fost colegi la Brasov(Lengyel Szabolcs). Sper sa ne mai auzim! Ti-am trimis si un p.m..Succes la vanzare; sunt si eu interesat dar mai intai trebuie sa scap de Cielo-ul actual .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare