Jump to content
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

• GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Nikita, revine in forta !

Mugur
 Share

Recommended Posts

Multumesc Muguuuuuuur.

La naiba......ca un caine sufeream ca n-o mai vazusem si nu mai stiam nimic de Nikita.Cred ca sunt atins de aripa dragostei dincolo de orice speranta dincolo de orice orizont......transcendental aproape.Chira prin intermediul acestui mijloc virtual imi simt sufletul vibrand la simpla aparitie a acestui inger trist.(Trist rau nu asha).

Inca odata Mugur......mi-ai facut ziua mai frumoasa si convalescentza mai placuta......Multumesc :ha1

Multumesc Muguuuuuuur.

La naiba......ca un caine sufeream ca n-o mai vazusem si nu mai stiam nimic de Nikita.Cred ca sunt atins de aripa dragostei dincolo de orice speranta dincolo de orice orizont......transcendental aproape.Chira prin intermediul acestui mijloc virtual imi simt sufletul vibrand la simpla aparitie a acestui inger trist.(Trist rau nu asha).

Inca odata Mugur......mi-ai facut ziua mai frumoasa si convalescentza mai placuta......Multumesc :ha1

tu vei fi oare iubirea ei? inalt blond ochi albastri. intradevar tu esti :P :ga :ga

cred ca primadona asta are sanse sa ajunga MASCOTA NATIONALA :bleah

La Gradina ZOOlogica ca altundeva nu cred :P :bleah

"Nu merge unde te duce drumul, mergi pe unde nu exista un drum si lasa o urma. R.W.Emerson"

PORCTROLL Y60 DE PRIN 95 - 0724569397

cred ca primadona asta are sanse sa ajunga MASCOTA NATIONALA :bleah

La Gradina ZOOlogica ca altundeva nu cred :P :bleah

FIETI MILA DE BIETELE ANIMALE :D

Patrol...lung...urat si dus cu pluta...nume de cod...Animalu !!!

Share

• Create New...

Important Information

Access to the Club4x4 Forum is conditioned by adhering to our Rules - Terms of Use