Guest koala Posted May 16, 2007 Share Posted May 16, 2007 Salut pe toata lumea ! M-am inscris pe acest forum deoarece sunt un pasionat al fenomenului offroad si vreau sa invat cat mai multe de la cei care stiu cu ce "se mananca" treaba asta ... ... conduc un Nissan Patrol ... Link to comment Share on other sites More sharing options...
Recommended Posts