badboy Postat Iunie 2, 2009 Partajează Postat Iunie 2, 2009 Salutare Ma numesc Sorin Radu , sint din Timisoara dar stau in Austria. Nu am 4x4 dar am prieten :ypu , cine stie , mai 2 , 3 iesiri cu el si nu se stie niciodata. Cine a fost la BORC 2009 cred ca a dat cu ochii de mine. Asta sint http://farm4.static.flickr.com/3367/3575516999_39ae487185.jpg?v=0 Doresc sa-i multumesc pe calea asta lui @Max , care a avut nervi si m-a plimbat peste tot cu el la BORC. Mersi mult @Max , ramin dator. Ma bucur ca am cunoscut oameni minunati la BORC. Link spre comentariu Distribuie pe alte site-uri Alte opțiuni partajare...
Max Postat Iunie 2, 2009 Partajează Postat Iunie 2, 2009 Re: Ma bucur sa fiu printre voi Bine ai venit Sorine! A fost placerea mea sa te plimb. :h5 Link spre comentariu Distribuie pe alte site-uri Alte opțiuni partajare...
Postări Recomandate