Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Solicit imprumut a treia bancheta


ddanos

Postări Recomandate

Salutare tuturor,

Apelez la bunavointa posesorilor de Pajero V74, lung, pentru imprumutul banchetei din portbagaj.

Am nevoie de aceasta (si centuri) pt RAR. Masina a avut din constructie 7 locuri, dar proprietarul italian, a scos ultima bancheta si a inscris-o ca utilitara N1. In consecinta, pt a schimba incadrarea la autoturism trebuie sa ma prezint la RAR cu bancheta montata - dureaza 2 zile.

Multumesc anticipat.

0723 634 364

0314 050 020

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Solicit imprumut a treia bancheta

 

Salut te-as ajuta ca esti si din Bucuresti doar ca a mea nu are decat 5 locuri.Imi pare rau dar sper sa rezolvi.

Dacia Duster 4x4

Daihatsu Feroza ''Facocerul gurmand'' 1.6 16V.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Solicit imprumut a treia bancheta

 

Banuiesc ca ai treaba si esti agitat cu aceasta problema dar daca vrei baga si tu o prezentare membru si niste poze cu mititica.Mersi.

Dacia Duster 4x4

Daihatsu Feroza ''Facocerul gurmand'' 1.6 16V.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Solicit imprumut a treia bancheta

 

Pai toata lumea cauta sa o omolegheze ca autoutilitara... iar tu o vrei din nou autoturism. Daca e utilitara, nu-i mai ieftina si taxa de prima inmatriculare (mediu) ??? Si impozitul e mai mic. Singura chestie care e mai scumpa e asigurarea cu 30-50%, si rovignieta, cam cu 100 %. In rest, eu unu as lasa-o autoutilitara...

OMU'e inainte de toate!
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Solicit imprumut a treia bancheta

 

Pai nu prea. Taxa de inmatriculare o platesti o data - am platit-o anul trecut in dec. 8000 lei. Pe cand rovigneta si asigurarea le platesti in fiecare an. De ex. rovigneta este vreo 400 lei fata de 100. Iar asigurarea si mai mult.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Solicit imprumut a treia bancheta

 

Buna,

 

Vino azi in Crangasi si te rezolvam cu o bancheta -am una , dar este momentan pe masina mea azi o sa o demontez si daca vi mai pe seara, se rezolva problema

0740112707

Fliper -KDJ 90 cu peste 200 de caluti:old
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Solicit imprumut a treia bancheta

 

Multumesc lui Hem si prietenilor sai pentru bunavointa aratata, si ii anunt ca din pacate nu pot folosi bancheta lor.

Insa am gasit de unde sa imprumut, si o voi rezolva dupa 5 septembrie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare