Jump to content
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

• GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Salonul Auto de la Frankfurt

suzuker
 Share

Recommended Posts

Zilele astea am facut la kilometri pe jos cit nu as fi facut daca as fi stat acasa, cu masina. :? Asta pt ca a trebuit in 2 zile sa parcurg tot salonul (s-au calculat cam 40km de mers pe jos pt fiecare vizitator care ar vrea sa vada tot) si vad fel de fel de lucruri, de la concepte care nu vor vedea productia de serie in veci, pina la chinezarii copiate perfect dupa toyota si bmw, sau la semnarea "live" de catre tariceanu a contractului de vinzare a uzinei de la craiova catre Ford. Iaca si pozele (calitate scuzabila, sint facute cu telefonul, din pacate singurele pe care am voie sa le postez)

Asadar:

La Logan nu te-au lasat sa pozezi mai mult?!!! :? Era interesant de vazut, daca are si modificari de design... :roll:

:ce :3 :ce

"Să faci 13 ani de temniţă pentru un popor de idioţi... D-asta numai eu am fost în stare..." - Petre Ţuţea

Ref Defender preparat din fabrica: Un amic de-al meu lucra in Marea Britanie acum cateva ani ca sofer de camioane. Si avea colegi care comandau Defender-e echipate de fabrica! Primeau masinile de la firma Land Rover dupa preferintele lor! trolii, bull-bar, roof-rack, snorkel, inaltare: de toate.

Alta chestie de care mi-a povestit sunt dezmembrarile off road de acolo: numai masini de teren, intri cu sculele tale, dai jos ce vrei, ii spui paznicului si iti da un pret. Chiar si masini complete de trophy (modificate frumos) aveau. Misto! :grin:

Ref Defender preparat din fabrica: Un amic de-al meu lucra in Marea Britanie acum cateva ani ca sofer de camioane. Si avea colegi care comandau Defender-e echipate de fabrica! Primeau masinile de la firma Land Rover dupa preferintele lor! trolii, bull-bar, roof-rack, snorkel, inaltare: de toate.

Alta chestie de care mi-a povestit sunt dezmembrarile off road de acolo: numai masini de teren, intri cu sculele tale, dai jos ce vrei, ii spui paznicului si iti da un pret. Chiar si masini complete de trophy (modificate frumos) aveau. Misto! :grin:

Da...dar astea se petrec in Great Britain....nu la noi

Share

• Create New...

Important Information

Access to the Club4x4 Forum is conditioned by adhering to our Rules - Terms of Use