Jump to content
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

• GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Video instructional prezentat la scoalä!SMS la volan.

Silviu4x4
 Share

Recommended Posts

Re: Video instructional prezentat la scoalä!SMS la volan.

Bravo doctore, asa e.

Nu pot decät sä mä bucur cä ai fäcut dintrun mesaj serios, o campanie discutabilä privind valabilitatea.

Mä intreb, oare am postat la "Vänzäri" din gresalä?

Caut oameni cu interese comune, morale.

1. Doar te-am corectat si mi-am expus un punct de vedere, nu am vrut sa fiu mai presus sau mai cu ...minte..

2. Clipul il stiu de la stiri si nu are legatura cu fazele dintr-un film hollywoodian. Daca vrei mesaj serios, prezinta-l cum trebuie.

3. Nu prea inteleg ce ai scris prima data: "care nu a fost prezenta in scolile engleze, care de fapt au dat comanda de efectuare unui studio"

4. Clipul a fost prezentat in scoli asa cum este, pentru asta a fost facut, gen campanie SOC. Daca ar fi cenzurat cred ca ar dura 5 sec.

5. Nu este cazul sa fii ironic.. In REGULAMENT scrie asa "Este interzisa ironia de prost gust, fara sens si orice mesaj care il poate afecta pe vreunul dintre membrii acestui forum. Punctele de vedere sunt cele care trebuie discutate, nicidecum persoana care isi exprima acel punct de vedere." Ma refer aici, desigur, la semnatura ta si o iau cel putin ca pe o jignire

Scuze de offtopic dar trebuia sa scriu asta

Guest ADragos

Am v?zut filmule?ul. E destul de tare în sensul c? î?i trebuie pu?in curaj (pu?in mai mult s?-l urm?re?ti pe tot) .

Share

• Create New...

Important Information

Access to the Club4x4 Forum is conditioned by adhering to our Rules - Terms of Use