Jump to content
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

• GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

accidente.. atentie unele imagini sunt socante

catagsm
 Share

Recommended Posts

pe vremea lui ceasca ...te trimetea sa vizionezi la cinema scurt metraje cu materiale din astea... obligatoriu..

...ai fost prins cu 30km/h peste vit legala....pac...la film...

Sincer era buna ideea de pe vremea lui ceasca!!!

Oare chiar merita sa tinem topicul asta?

:bleah

poti sa il stergi nu am nimik impotriva

eu l-am pus pentru vitezomani dar si pentru pietoni... :bleah

ca un semnal de alarma

Terrano II 2,4 benzina 1997

Oare chiar merita sa tinem topicul asta?

:bleah

poti sa il stergi nu am nimik impotriva

eu l-am pus pentru vitezomani dar si pentru pietoni... :bleah

ca un semnal de alarma

Din pacate astea fac parte din viata, poate multi nu au vazut asa ceva, dar ca semnal de alarma e f bun. Sa nu mai vorbim de ogrish,acolo e mult mai de belea...executii, autopsii. etc etc.
Unde esti tu Tepes Doamne...???

sunt socat!!!!

asa ceva face bine din cand in cand celor ce au betia vitezei..... partea nasoala este ca din asa ceva iesi extrem de distrus - sifonat - macelarit .... si nimeni nu cred ca ar vrea sa.......

deja vorbesc aiurea....

atentie maxima si precautie.... nu degeaba sunt puse indicatoare de viteza si diverse semne pe marginea drumului...

Range Rover Classic V8

The Dakar; a challenge for those who go - a dream for those who stay behind / Thierry Sabine

Nu cred că ar trebui şters. Avertizarea există pt cei slabi de stomac. Dacă dai clic, ai făcut asta pt că a fost alegerea ta şi numai a ta... la fel şi cu pedala. Acum că fac naveta 64 km zilnic (dus-întors în total) şi văd câţi nebuni şi inconştienţi riscă pentru numai 5 ori 10 minute în plus, chiar dau dreptate la varianta cu scurtmetrajele.

Oh doamne, n-am mai vazut asa ceva :bleah

Si eu zic ca ar trebui sa le vada si cei care apasa prea mult acceleratia. mai ales ei. Poate o sa mai relaxeze piciorul drept...

Socant, foarte socant

De asta un prieten i-a luat sotiei lui Mercedes G de 3t, nu Matiz cum ar fi vrut ea

Sa sti Ionut ca nu esti ferit 100% nici in vehiculele mari - camioane... asa ca... un G nu face minuni... cineva spunea: "Daca e sa te ia Gaia, te ia si din usa bisericii!"... :?

http://www.youtube.com/watch?v=C7KwuhaVljU :shock:

:ce :3 :ce

"Să faci 13 ani de temniţă pentru un popor de idioţi... D-asta numai eu am fost în stare..." - Petre Ţuţea

Nu e vina lu' Garcea! E vina soferului!!! Ce-o fi fost in capu' lui?!! Oricum, ce-a fost a ramas pe asfalt... Decat sa mori, sau sa ramai schilod, mai bine platesti o amenda... E la mintea cocosului... Cine are, bineinteles!

:ce :3 :ce

"Să faci 13 ani de temniţă pentru un popor de idioţi... D-asta numai eu am fost în stare..." - Petre Ţuţea

Share

• Create New...

Important Information

Access to the Club4x4 Forum is conditioned by adhering to our Rules - Terms of Use