Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

salut, am ajuns shi la voi


Vizitator piticutzu

Postări Recomandate

Vizitator piticutzu

apelativ: piticu, bucuresti, 25 ani.

Ocupatie: liber profesionist :grin:

 

posesor pajero v6 3000, 90' modificat cat permite shi el...respectiv: gume 34", Amortizoare OME, Bodylift, 6" parca :D, Blocant spate, Mlr`uri AVM, Flanshe, troliu M8000. , bara fatza custom made la cfantana.

Caut sa ma inveselesc intr`o toyota cat de curand.

 

Salutarile mele shi felicitari pt forum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator piticutzu
bine ai venit !!!

 

darrrr ce ai cu pajero !!!este o masina redutabila in teren !!!!

 

p.s.nu am nimic inpotriva la toy dar nu vad ce te-a facut sa renunti la mitsu !! :D

 

probabil simplul fapt ca exista toyota :t1

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bine ai venit !!!

 

darrrr ce ai cu pajero !!!este o masina redutabila in teren !!!!

 

p.s.nu am nimic inpotriva la toy dar nu vad ce te-a facut sa renunti la mitsu !! :D

 

probabil simplul fapt ca exista toyota :t1

 

daca ar fi sa ma faca ceva sa renunt as mai avea o obtiune dar ma rog inca nu este cazul (este pe vine) bafta !!!!

Patrol...lung...urat si dus cu pluta...nume de cod...Animalu !!!
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bine ai venit !!!

 

darrrr ce ai cu pajero !!!este o masina redutabila in teren !!!!

 

p.s.nu am nimic inpotriva la toy dar nu vad ce te-a facut sa renunti la mitsu !! :D

Pai daca omul se da in teren si nu pe forum...stie el sa faca diferenta. Nu crezi???

 

daca spui tu !!!cine ar putea sa te contrazica :P

Patrol...lung...urat si dus cu pluta...nume de cod...Animalu !!!
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator piticutzu

:sm :sm :sm :sh2 yup, la un 70 ma gandesc, shi urmaresc deja unul p elicoidale :grin: sper sa reushesc sa ma invart in timp util. :sc

Neloo, ce vrei, pana nu t dai cu capu d toate cele nu`ti dai seama care ar fi diferentza. :h5 .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare