Jump to content
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Salut club 4x4


xxe
 Share

Recommended Posts

Buna ziua,

 

Eu sunt George, sunt din Constanta, pasionat de masini.

 

De scurt timp, pasionat de offroad.

 

Am facut mai de mult cateva incercari super soft, suv-uri, prin peisajul de aici din zona.

 

Acum, am un nou business, care cere o masina mare, de interventie.

 

M-am hotarat sa-mi iau un Pajero 1 sau un Patrol.

 

Dupa ce o iau, pun poza.

 

Anyway, forumul, fata de altele, din alte segmente sau marci, este super tare.

 

Ms

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Access to the Club4x4 Forum is conditioned by adhering to our Rules - Terms of Use