Vizitator Bizo Postat Octombrie 1, 2007 Partajează Postat Octombrie 1, 2007 Sunt Bizo Aurel din Baia Mare si sunt cel cu Defenderul verde din pozele puse de Max si de Zoli. Abia astept sa ne cunoastem aici la intalnirea de la Baia Mare. Link spre comentariu Distribuie pe alte site-uri Alte opțiuni partajare...
Postări Recomandate