Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Sa incepem prezentarile :)


Lightman

Postări Recomandate

Buna,

Numele meu este Oltean Dorin si ma ocup de promovarea clubului G&S Hanibal din Deva, un club nou infintat de cativa fani ai genului. De asemenea doresc sa fac si lamurirea de ce in sectiunea competitii am postat sub numele Ovidiu Man, nu este un nume fals este numele celui care se ocupa de traseele TAT si de cele ale competitiei pe care incercam sa o organizam. Multi dintre voi cei care au participat la TAT etapa din judetul Hunedoara il cunosc deja. Material de concurs avem destul.... 3x Nissan Patrol 3.3TD, Toyota FJ, Jeep Wrangler.... s.a.m.d.

IMI CER SCUZE PENTRU POSTARILE REPETATE DIN SECTIUNEA COMPETITII.

 

 

Dorim ca incepand cu acest an sa promovam o noua competitie in judetul Hunedoara si anume Cupa Geoagiu Bai "G&S Trophy" cu sprijinul conducerii Hotelului Termal din Geoagiu Bai si astfel sa promovam traseele off-road din imprejurimile acestei statiuni. Traseele sunt facute de catre Ovidiu Man cel care se ocupa si de traseele TAT din judet.

 

Va multumesc, Oltean Dorin

 

 

Acum daca se poate astept raspuns din partea ta yonutz sa continui promovarea competitiei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Sa incepem prezentarile :)

 

Bine ai venit domnule Oltean! :grin:

 

Ca sa intelegi ce e cu postigul baga un ochi pe forum (macar in sectiunile unde te intereseaza)...o sa-ti dai seama imediat! :h5

 

In general o intalnire organizata poate avea succes daca ...

-persoanele care organizeaza sunt cunoscute in aceasta comunitate si prezinta incredere

-intalnirea este anuntata cu cat mai mult timp inainte

-initial se fac niste iesiri in acea zona organizate de voi si sunt cel putin 2-3 care s-au simtit bine

 

Acu' vad ca Lightman este alta persoana (mai devreme era un nene Ovidiu) ...Banuiesc ca sunteti mai multi si nu doar unul cu personalitate multipla! :h5

consiliere - diagnoza - evaluare - recovery

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Sa incepem prezentarile :)

 

Bine ai venit domnule Oltean! :grin:

 

Ca sa intelegi ce e cu postigul baga un ochi pe forum (macar in sectiunile unde te intereseaza)...o sa-ti dai seama imediat! :h5

 

In general o intalnire organizata poate avea succes daca ...

-persoanele care organizeaza sunt cunoscute in aceasta comunitate si prezinta incredere

-intalnirea este anuntata cu cat mai mult timp inainte

-initial se fac niste iesiri in acea zona organizate de voi si sunt cel putin 2-3 care s-au simtit bine

 

Acu' vad ca Lightman este alta persoana (mai devreme era un nene Ovidiu) ...Banuiesc ca sunteti mai multi si nu doar unul cu personalitate multipla! :h5

Nu, nu este o personalitate multipla, am scris in numele lui sperand ca este Ok asa, dar m-am inselat si am facut prezentarea asa cum ar fi trebuit facuta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Sa incepem prezentarile :)

 

Hai noroc, primiti si "imesee" la concursu asta? :grin:

Cu ce vrei tu sa te dai... Nu avem obiectii in privinta materialului de concurs. Poti sa vii si cu atv-ul ....

Important ii sa respecte cerintele claselor la care vrei sa-l inscrii. Clasa OPEN - cauciucuri MT

Clasa EXTREME - cauciucuri MT si Troliu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • vstef_is a închis acest subiect
Vizitator
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare