Jump to content
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

• GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

data trecuta la o nunta....mmmmh

volkerv
 Share

Recommended Posts

Re: data trecuta la o nunta....mmmmh

Mi-i inchipui pastia doi facand sex ...Daca, aceasta ar fi posibil: ea intinsa pe pe pat sau pe jos (ca e totuna, iese la nivel) si el coborand din liana sau troliu smerit de undeva din tavan ...spre groapa de lei! :ha: Oare o fost casatorie din dragoste? Sau pur si simplu "subiect de ziar" ? :grin:

consiliere - diagnoza - evaluare - recovery

Clar , se pare ca exista si barbati materialisti :ha: dar daca nu e pe interese treaba inseamna ca iubirea este kiar mare :happy :happy saracu de el

Just Love Nature , Love 4x4

[/color][/size][/b][/color]

[/size]

Hmmm cred ca vodca e de vina.... Saracu om a l-a confundat pe tatal miresei cu mireasa, si l-a si fortat sa se imbrace in alb... Eu cred ca mireasa e cea in rochie bej.... :P

:ha: :ha: :ha: :ha:

"Do nothing, be nothing, say nothing ...and you will avoid criticism"

Disco 2, TD5 HSE, 02

aloooo !!!!! fac apel la ratiune...... nu uitati ca in unele tari e legal suicidul sau eutanasierea persoanelor in suferinta :ha:

si Patrol, dar inca nu pe deplin functional :grin:

Imi aduc aminte de un banc sau o pilda data de un tata copilului, ceva de genul asta. Se spune ca in momentul in care un barbat isi alege sotia, este ca si cum ar alege intre a minca o prajitura cu prietenii sau a minca un kkt singur ... omu' asta, a ales sa manince singur un munte de KKT.

I Have No Idea What You Are Talking About

Eu tot stau si ma intreb de ce or fi desculte cele 2 domnisoare de onoare? slp

Pentru ca nu le mai suportau talpile de la pantofi!!! Si-au dat saracii demisia si ........fuga nene ca din pantofi cu toc deveniti " flats"

da e o boala numita FAST FOOD...si chiar ca e de plans....ma gandesc la ala micu saracu...nu la aia/ala mare :hw

isuzu trooper, lada niva,defender TD5, defender Td4, ZIL 131, LC 120

probabil asa ii "soiu" lor

da pe bune acuma aia ii cat un titan si el cat un tico

Nissan Titan?? :happy

Disco 2, TD5 HSE, 02

Disco 2, TD5 HSE, 02

Acum ceva ani am cunoscut un cuplu de acest gen si pot spune ca este una din cele mai frumoase (sufleteste) perechi vazute de mine pana acum ! In afara de faptul ca viata sexuala nu cred ca poate exista ... totul parea super ok !

Tipa era bolnava si chiar incerca sa se trateze (glanda ceva...) deci nu avea legatura cu fast food-ul ... !

Scuze nu am vrut sa stric petrecerea :grin: Doar asa ca idee! :h5

Mi-i inchipui pastia doi facand sex ...Daca, aceasta ar fi posibil: ea intinsa pe pe pat sau pe jos (ca e totuna, iese la nivel) si el coborand din liana sau troliu smerit de undeva din tavan ...spre groapa de lei! :ha: Oare o fost casatorie din dragoste? Sau pur si simplu "subiect de ziar" ? :grin:

pai in primul raind trb sa gaseasca '' groapa cu lei''

dar oricum cred ca se aplica faza cu faina: rostogolita in faina si unde se umezeste :ha:

in al doilea rand: ati vazut ce fetze triste au cei 2 baieti din dreapta?

da e o boala numita FAST FOOD...si chiar ca e de plans....ma gandesc la ala micu saracu...nu la aia/ala mare :hw

Apropo de Fast Food fratele meu a lucrat 2 veri in america la un Fast food si zicea ca veneau femei obeze si comandau 5 hamburgeri cu portie mare de cartofi prajiti si diet cola... ptr ca tineau cura de slabire.

titan camionu'

stiti voi cel mai mare camion din lume

PS:

dar poti pune si nissanu daca vrei :ha:

Suzuki

avand in vedere ca el este in armata ......cred ca au facut un pact intre statele lor, probabil ca au incheiat un razboi , ceva de genul " daca te mariti cu fica mea nu arunc bomba atomica la voi " ......nu stiu ce sa zic, sau e o secventa dintr-un film......sau e genul de S.F. la rusi......sau o fi pierdut un pariu.........nu are nimeni poze cu a doua zi , dupa noaptea nuntii :ha:

MILA mai baieti e un sentiment foarte puternic, care a determinat lucruri pe care logica nu le va putea niciodata explica

cunosc si eu un caz similar, cand un baiat tanar s a casatorit cu o doamna mult mai invarsta care era in scaun cu rotile de o viata, tanarul fiind normal si perfect ssanatos

la intrebarea fireasca ...de ce faci asta, a raspuns ca ii e mila si nu poate sa o lase singura

viata are multe fete si jertfa se poate face in multe feluri

forumistul ce se pricepe la toate, in orice topic intervine si baga niste axiome iar cand nu are argumente trece la atacuri la persoana, amenintari, "chemari la interval", jigniri gratuite. Noa, asta e "cocalarul de forum" .

Share

• Create New...

Important Information

Access to the Club4x4 Forum is conditioned by adhering to our Rules - Terms of Use