Jump to content
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

• GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

E bolnav cu toate boalele capului...

wyy
 Share

Recommended Posts

Re: E bolnav cu toate boalele capului...

Bai frate...nu-i amuzant deloc....Peste cativa ani, peste jumatate dintre romani vor vorbi asa. Mai ales ca acum au ocazia de a invata direct din media...cu filmul ala de borati...state de romania....

Unde esti tu Tepes Doamne...???

are dreptate

trebuia sa ia pe lulibasa lor si sa mearga ziua

:P

Romanie de cacat, cum ai invatat tu pe tiganii astia ca au dreptul de a fi deasupra legii...

forumistul ce se pricepe la toate, in orice topic intervine si baga niste axiome iar cand nu are argumente trece la atacuri la persoana, amenintari, "chemari la interval", jigniri gratuite. Noa, asta e "cocalarul de forum" .

Niste fraieri. Daca tot au facut o descindere, de ce nu au folosit :dr3 si :jp1 ??

Si atunci nu mai aveau pe cine sa intrebe nimic... :sl

"Do nothing, be nothing, say nothing ...and you will avoid criticism"

Disco 2, TD5 HSE, 02

.... pe astia ii apara Madona, .... :ha:

si eu nu am voie sa tin pistolul impreuna cu incarcatorul in acelasi fiset metalic :uameni

si Patrol, dar inca nu pe deplin functional :grin:

.... pe astia ii apara Madona, .... :ha:

si eu nu am voie sa tin pistolul impreuna cu incarcatorul in acelasi fiset metalic :uameni

:ha: :ha: :ha: pai de aia n-ai voie ca l-ai fi folosit pe astia.... :ha: :ha: , deci legea te apara :h5

Disco 2, TD5 HSE, 02

Doamneeeee !!!

7_6_5v.gif.87392284075cd0f8f86c572c378750ee.gif

,,=====,o00o

//__l_l_,\____\,__

l_J.T\_l__l---[]lllllll[]

(o)))____(o)))-o-)))

Niciodata nu te certa cu un idiot. Te aduce la nivelul lui si te bate cu experienta!!!!

fratilor e de rau !! "romanii astia vechi " ne baga in pamant !! la mine la tara,unde lucrez tiganii cand au nevoie sa mearga la oras cheama prin 112 ambulanta si se prefac ca ii doare ceva iar cand ajung in cluj la urgenta fug sau nu mai au nimic !! nu contribuie la bugetul statului sau al primariei cu nimic dar cand se da ajutorul social sunt gramada unii peste altii pe treptele de la primarie !! si se si inmultesc ca iepurasii daca acum 10 ani erau 35 de bucati acum sunt in jur de 120 !!! unde esti tu Stalin sa te ocupi de ei ca va fi de rau la noi cu atatea ciori !! sunt revoltat pe situatie si imi cer scuze aici la final pe expresiile rostite dar chair asta simt !!!

Nu am nimic cu etnia rroma! Unii sunt cu buni simt si merita respect! Dar ptr astia cu siguranta "ANTONESCU WAS COOL!" :ha:

consiliere - diagnoza - evaluare - recovery

@Yonutz - Antonescu was cool for every f*cking nigger pt ca tiganu e tigan si in ziua de pasti . Mai devreme sau mai tarziu o sa-si dea in petic.... ;)

P.S Nici eu nu am nimic cu ei dar as vrea sa li se faca o rezervatie unde sa stea numai ei, pe undeva gen Siberia...

Have No Fear . . .

@Yonutz - Antonescu was cool for every f*cking nigger pt ca tiganu e tigan si in ziua de pasti . Mai devreme sau mai tarziu o sa-si dea in petic.... ;)

P.S Nici eu nu am nimic cu ei dar as vrea sa li se faca o rezervatie unde sa stea numai ei, pe undeva gen Siberia...

Ba mai bine la Paris, la Roma, la Londra....la Europa acolo, ca tot ne-au acuzat ani de zile ca-i discriminam, ca nu-i intelegem, ca nu vrem sa-i ajutam sa se integreze.... :P

Ba mai bine la Paris, la Roma, la Londra....la Europa acolo, ca tot ne-au acuzat ani de zile ca-i discriminam, ca nu-i intelegem, ca nu vrem sa-i ajutam sa se integreze.... :P

Corect! Si la Madonna pe domeniile ei de unde-or fi!

Disco 2, TD5 HSE, 02

Parca am avut un ministru de externe(Cioroianu) care "in gluma" a lansat ideea unei mici rezervatii undeva in desert.

Acu mai multi ani, undeva in Cehoslovacia (parca nu era impartita ) primaria o tras un gard. Coloratii intr-o parte, restu in ailalta parte. Toata Europa le-o sarit in cap. Acuma, europenii au parte de tigani - se de la noi, si de la bulgari si de peste tot. Dar, parca nu mai sunt sa de vehementi in discursurile cu discriminarea minoritatilor.

dragi colegi

nu sunt rasist

cu toate astea, sunt de parere ca TREBUIE FACUT CEVA

momentul nu e inca ivit, pentru ca ar mai fi putin de coborat in saracie, pentru ca nevoile si greutatile sa declanseze nemultumirea impotriva parazitilor

si acesti paraziti pot fi de f multe feluri

cei se dus, din lasitate, NU VOR FI ATINSI de miscarile maselor

cei de jos, INDIFERENT CA SUNT TIGANI SAU ROMANI, cei care nu fac nimic util dar au nesimtirea de a se afisa cu opulenta, cei care traiesc din furtisaguri mici sau mari, pentru ei in viitorul apropiat va veni o "noapte de cristal"care va da startul celei mai mari prigoane de acest fel din Europa

tot ce trebuie e putintica organizare

forumistul ce se pricepe la toate, in orice topic intervine si baga niste axiome iar cand nu are argumente trece la atacuri la persoana, amenintari, "chemari la interval", jigniri gratuite. Noa, asta e "cocalarul de forum" .

"Noaptea de cristal"..... - fereasca D-zeu sa se intample la noi ca o sa ne puna la zid d-na Europa de n-o sa ne vedem ! Mai bine ar fi sa se intample la ei, in vest, ca ei stiu foooaaarte bine sa-si legitimeze astfel de actiuni !

@soimu` ....... :h5 si tu nu traiesti in bucuresti..... sa-i vezi zilnic cum stau de vorba in mijlocul drumului si nu se mai feresc de masini, cum inchid o strada sa faca nunta, si autoritatile se fac ca nu vad.... cum intra cu dacia 1300 din 1977 in tine si dupa aia iti cer daune samd...

Disco 2, TD5 HSE, 02

Ciorile fac figuri pt ca le este permis si ei stiu asta. Usor usor noi devenim minoritatea.

P.S Chiar sunt curios cand o sa sara vreunu sa le ia apararea. Abia astept !

Have No Fear . . .

Ciorile fac figuri pt ca le este permis si ei stiu asta. Usor usor noi devenim minoritatea.

Probabil niciodata, deoarece si ei stiu ca sunt asa cum sunt si nu au ce comenta

Dar sunt si rromi care chiar au bun simt si trebuie sa-i respectam, dar sunt si de alti de care nu mai zic nimic ca ar fi multe de spus

Suzuki

Probabil niciodata, deoarece si ei stiu ca sunt asa cum sunt si nu au ce comenta

Dar sunt si rromi care chiar au bun simt si trebuie sa-i respectam, dar sunt si de alti de care nu mai zic nimic ca ar fi multe de spus

sefule, sa zic eu ceva

aia nu sunt rromi sunt romani mai negrii

dar cand vin astia de la viteza a 5 a si ne numesc "tara tiganilor"... cand peste tot in lume toti le spune romani, si cand pe strada ii vezi cu nesimtire si tupeu PESTE TOT desi sunt 10 % din populatie... undeva e o gresala

si ar trebui indreptata cu " briciul ala mare" cum spunea un personaj din romane...

\ia sa imispui si mie, daca e sa ii caracterizezi la general... spui despre ei o vorba buna?

asa , in mare, sa scrii o compunere despre tigani, ai O VORBA BUNA despre ei?

NO CARE E AIA, SA STIM SI NOI

sefule, sa zic eu ceva

aia nu sunt rromi sunt romani mai negrii

dar cand vin astia de la viteza a 5 a si ne numesc "tara tiganilor"... cand peste tot in lume toti le spune romani, si cand pe strada ii vezi cu nesimtire si tupeu PESTE TOT desi sunt 10 % din populatie... undeva e o gresala

si ar trebui indreptata cu " briciul ala mare" cum spunea un personaj din romane...

\ia sa imispui si mie, daca e sa ii caracterizezi la general... spui despre ei o vorba buna?

asa , in mare, sa scrii o compunere despre tigani, ai O VORBA BUNA despre ei?

NO CARE E AIA, SA STIM SI NOI

Am zis eu ca sunt buni? Cand am zis ca trebuie sa ii respectam pe unii dintre ei am vorbit doar de exceptii sa zicem ca 0,3-4% sunt cu bunul simt si ceva studii

Nu exista o vorba buna pt ei in general, dar cum ziceam oriunde exista si exceptii

Sa nu crezi ca le tin parte, pt ca in general toti traiesc din ilegalitati si fara a plati nici un fel de impozit sau taxa statului

Suzuki

ce mi-a placut faza cand pe vremea lui Antonescu i-au ''deportat in Turcia'' .... le spunea sa-si faca provizii pentru 7 zile de drum si i-au imbarcat in vaporase de carton ...care dupa 36 ore se scufundau ....

cumpar oblon patrol 260 la 2 usi ...!!!!

Share

• Create New...

Important Information

Access to the Club4x4 Forum is conditioned by adhering to our Rules - Terms of Use