Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

ave! de la un nou rookye


Vizitator jimny8

Postări Recomandate

JimnyWorld

 

Salut, si bine ai venit .

Ar fii bine ca sa mergi tu dupa masina , ca sa vezi masina la fata locului cum arata(va fii o aventura si experienta placuta).Nu gasesti la fiecare colt de strada Jimny in Germania, trebuie studiata din timp oferta de pe net, putini dealeri sunt care vand la preturi bune.

 

 

Sper sa te vedem cat mai curand aici cu poze:

http://www.suzuki-samurai.nl/jimny/andere-jimnys2/index-eng.html

 

Bafta!

 

 

(ti-am trimis pm.)

...JIMNY goes anywhere...
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 săptămâni mai târziu...
  • 1 an mai târziu...
Vizitator jimny8

Re: ave! de la un nou rookye

 

UPDATE: finally, I've got it!

 

descriere:

- mic

- tzafnos

- auriu (ma rog, bej in acte)

- isi merita porecla de veverita si numele de, bineinteles, jimny8

 

tehnic:

- 1.328 cmc, 82 CP (nu stiu cati s-au pierdut in 5 ani si 110.000 km...)

- stare f buna (l-am citat pe cfantana)

- luat de la importatorul suzuki b&s motors (deci carte service la zi si promisiunea ca a fost intretinut corect), pret confindential...

- dotari: abs, ac, alarma, pneuri AT Yokohama putin uzate; din pacate, nu are carlig de remorcare

 

mai multe despre masina, cum se comporta si ce o sa ii fac - in jurnalul personal http://www.oraan.ro/masina-mea-suzuki-jimny/

 

P.S. nu mi se uploadeaza poza (are 200 kb)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare