Jump to content
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

• GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

cauciucuri de iarna

mk2
 Share

Recommended Posts

salut la toata lumea si sarbatori fericite. an un mk 2 din 95` pe care am vrut sa-mi pun niste gume de iarna. cum sunt un novice, dupa indelungi:) cautari si informari, am optat pt un set de bfg winter slalom. ce parere aveti?

Re: cauciucuri de iarna

Salutare, sarbatori fericite si tie.

Sa treci intai pe la rubrica de prezentare a membrilor http://forum.club4x4.ro/showthread.php?t=41601&page=36

Ca sa primesti o parere avizata n ar fi rau sa ne spui cam in ce conditii folosesti masina.

On si Off road si cat de extrem sau nu.

mi/am insusit sugestia ta si am vizitat rubrica de prezentare, in scurt timp urmand a posta si ceva poze cu mk2-ul.

cat despre gandurile prezente, ar fi ceva mixt asfalt si un offroad mai soft, daca exista termenul asta:)

numai bine, razvan

Avand in vedere ca a venit iarna, implicit si zapada, cauciucurile care le ai ales isi vor face treaba cu brio atat pe sosea cat si in teren.

In momentul in care vei intra in teren si acesta va fi mai moale si cu ceva mai putina zapada, se va incarca destul de repede cu noroi, si se va descarca destul de greu.

Pentru ture soft chiar nu trebuie sa ti faci griji, te vei descurca linistit cu ele.

Share

• Create New...

Important Information

Access to the Club4x4 Forum is conditioned by adhering to our Rules - Terms of Use