Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Cu Grand Cherokee V8 la joaca


razvanutza

Postări Recomandate

Re: Cu Grand Cherokee V8 la joaca

 

help de ce, razvane? pe tine unde sa te incadram? ba nissan, ba toyota, ba jeep... care e urmatoarea miscare?

 

am auzit ca tata e misto:ha::ha::ha:

 

Giorgel iti raspund eu ,jeepul la cuparat pentru antrenament ,tot toyota este in suflet:grin:

MITSUBISHI DE FAMILIE

Toyota LJ70 - Gaganodrack de noroaie

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Cu Grand Cherokee V8 la joaca

 

help de ce, razvane? pe tine unde sa te incadram? ba nissan, ba toyota, ba jeep... care e urmatoarea miscare?

 

am auzit ca tata e misto:ha::ha::ha:

 

Va spun eu , Razvan nu e ca voi patrolistii (se stiu ei ) , el a studiat, a mai vazut la altii, a probat .......si acum si-a gasit linistea, dupa experienta acumulata, a facut alegerea cea mai buna.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Cu Grand Cherokee V8 la joaca

 

Va spun eu , Razvan nu e ca voi patrolistii (se stiu ei ) , el a studiat, a mai vazut la altii, a probat .......si acum si-a gasit linistea, dupa experienta acumulata, a facut alegerea cea mai buna.

 

Alo ....o lungiti cu JEPUL :grin: si patroalele ........

Dupa cate stiu eu JEPUL a fost testat si vandut de UNIMOG ....care a renuntat la el pentru un PATROL :1.....asa ca :tk1nu a trecut testul in bransa OFF ROAD ....e bun de asfalt si ff econom ...dai 1000 -2000 euro pe masina .....si o iesire la Bran mai chieltui 1000 euro pe combustibil :ha::ha::uameni

Razvane ...prietenul tau ti-a dat bine o luna de JEPUIT :ha:

Sa te bucuri de el cat m-ai mult Razvane :h5

tel 0763325967

 

Club Sportiv x3m

Valcea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Cu Grand Cherokee V8 la joaca

 

Dragi Patrolisti... nimeni nu a renuntat la Jeep pt un Patrol. Masina o fi fost testata de unimog dar nu el a vandut-o.. Proprietarul joaca la alta liga, si cand ai un G brontozaur, taiat tot si plin de tevi, intr-adevar V8-ul asta nu-si mai are rostul :ha:

Legat de sunet.... cu sau fara toba... cand a accelerat o data stand pe loc cred ca mi-au scapat vreo doua picaturi..:ha:

 

razvanutza : GOOSFRABA.... GOOSFRABA.... (daca mai tii minte "Anger Management), relaxeaza-te.... nu te enerva.... astia este niste invidiosi dom'le

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare