Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Un alt fel de "hobby"....


adipsc88

Postări Recomandate

M-am gandit sa deschis un topic cu un alt fel de hobby care cred ca ar fii interesant de citit si vizualizat...Este vorba despre tatuaje,eu in prezent am 2...deci cine are sa puna poze cu tatuajul lui si ce reprezinta pentru el...Primul tatuaj reprezinta un motor de harley davidson v2 shovelhead,si al doilea o cheie un contact,pipa si bujia...

0720059999

0756545953

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Un alt fel de "hobby"....

 

Nu sunt urate. Ai acum datoria sa povestesti si de ce ai ales sa te tatuezi si de ce modelele astea. Considera ca te intreaba un tata de 43 de ani care incearca sa priceapa "neste chestii" :D (Stiu, nu numai cei tineri au tatuaje, dar pe tine te intreb ca am vazut ca esti cam de generatia copiilor mei)

Samurai incepator
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Un alt fel de "hobby"....

 

Pai zoli sa iti spun de ce am ales primul model,eu de mic de la 11 ani am avut motocicleta,si de aceea mi-am facut un tatuaj care reprezina un motor de motocicleta si oricum visez la un harley davidson,si al doilea tatuaj l-am facut pentru ca imi place masiniile 4x4, masiniile sport,camioanele mai bine zis tot ce foloseste bujii :ha:

0720059999

0756545953

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Un alt fel de "hobby"....

 

Mc Trust...ai zis tot,niste baieti de milioane,eu am prieteni la resita de la trust si vreau sa spun nota 10,in fine pai domnu' petre de ce nu vrei sa ne arati ce minunatii ai?

0720059999

0756545953

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Un alt fel de "hobby"....

 

Mc Trust...ai zis tot,niste baieti de milioane,eu am prieteni la resita de la trust si vreau sa spun nota 10,in fine pai domnu' petre de ce nu vrei sa ne arati ce minunatii ai?

Nu am! Dupa discutia cu el am renuntat. Deh....avea dreptate. A...stiti cati ani are (avea in poza)? Fix...29! Mda...

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Un alt fel de "hobby"....

 

Mi-ar placea sa stiu ce ai discutat cu omul. Curiozitatea mea este foarte conservatoare, ma interesa daca aspectul lui e legat de un stil de viata sau undeva "in spate" exista si un tip oarecum civil, poate cu slujba, familie, chestii de astea mic-burgheze. E drept, la 29 de ani nu e obligatoriu sa iti fi stabilit un stil definitiv de viata, mai ales la modul in care constat ca se gandeste pe afara.

 

Personal stiu ca sunt tarat de ceea ce mi s-a varat in creier, vrand-nevrand, inainte de 89, chestie ce se manifesta si in pozitia mea fata de piercinguri, tatuaje. E drept, nu le pricep, dar nici nu le judec. Cred ca in parte ma gandesc la astea ca fata mare la sex: "nu e o idee rea, dar e rusinoasa" :ha:

Samurai incepator
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Un alt fel de "hobby"....

 

Cum adica :uameni ? Daca nu ai un tatuaj nu esti cool?

 

 

Nu ma refeream la asta,ma refeream ca poate unii dintre noi nu vor sa ni-l arate,ai vazut pe vremuri se faceau sirene,tancuri,si alte tatuaje cu specificu' asta,de asta am zis...tu esti cool ca ai land rover...:h5

0720059999

0756545953

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Un alt fel de "hobby"....

 

Pai de ce nu,daca iti place si crede-ma o sa fii mandru cu el,nu neaparat sa fii "om" ca doar esti...multi isi fac tattoo doar sa il aiba,eu mi-am facut din placere si mai ales ce imi place...

0720059999

0756545953

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Un alt fel de "hobby"....

 

Luati de va radeti.....:ha::ha::ha:

Dupa parerea mea, cel mai tare tatuaj este cel al lui Terente....:ha::ha:

Mentionez ca e "for real" pt ca am vazut organul bagat in formol la Muzeul IML la stagiul de Medicina Legala....

 

http://stiri.zoot.ro/Limbajul-secret-al-puscariasilor,55488.html

http://www.cancan.ro/actualitate/intern/si-au-tatuat-pe-corp-povestile-de-viata-95480.html

http://www.libertatea.ro/stire/organul-lui-terente-va-fi-siliconat-195222.html

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare