Jump to content
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

• GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Masinuta de teren - un vis devenit realitate

macinici
 Share

Recommended Posts

Re: Masinuta de teren - un vis devenit realitate

Salutare Marian,

Legat de sistemul de prindere al barilor, revin asa cum am promis cu ceva poze din care sper sa iți fie de folos.

ps. scuze calitatea destul de slaba a lor

Toate cele bune de la Macinicu

:cl

" I don't always know what I'm talking about, but I know I'm right" -- Muhammad Ali smile%20%2824%29.gif

Sa o stapanesti sanatos! foarte faina masina. Daca nu folosesti barele Thule si vrei sa le vinzi, da-mi te rog un semn (tel 0756 162909) si trec eu prin ploiesti la un drum spre munte. Bafta!

Pajero 3.2 DiD. Lung.

Salutare si noroc,

Multumesc frumos pentru urari. Legat de bari, acestea nu sunt de vanzare. De fapt chiar sunt in cautarea unui portbaj pentru ele.

" I don't always know what I'm talking about, but I know I'm right" -- Muhammad Ali smile%20%2824%29.gif

Iti multumesc pt poze. Am o nelamurire: in partea din spate, chederul geamului am vazut ca este putin indepartat de caroserie pt a intra suportul de fixare ,pe acolo cand ploua nu intra apa?

Un intelectual rezolva problemele.Un geniu le evita. -Einstein-

Sa o stapanesti sanatos si sa te bucuri din plin de ea, si de noroaie :ha::ha::ha:

P.S:O scarita si un portbagaj m-ar interesa si pe mine.:h5

Sorin Priboi, aproape pieton ....

________________________________________________________________________________________________________

Daca stii sa vezi ceva bun in fiecare om, aproape toti vor sfarsi prin a vedea ceva bun si in tine. -Ben Carson

Salutare....

pt scaiceanu marian: legat de apa, nu intra nici mastropcar un strop.

pt. Sorin Priboi: mulțumesc de urări Sorine. Referitor la scărița si portbagaj ... precizez ca nu sunt de vanzare. De fapt.... cum spuneam intr-un post anterior... sunt în cautare de o cutie șmechera pentru el.

Referitor la scărița si portbagaj ... precizez ca nu sunt de vanzare. De fapt.... cum spuneam intr-un post anterior... sunt în cautare de o cutie șmechera pentru el.

Te-am intrebat in ideea in care stii pe cineva care ar vrea sa le dea.Sau are in plus :ha::ha::ha:

Nici eu nu le-as da jos de pe masina mea daca ar avea.

Sorin Priboi, aproape pieton ....

________________________________________________________________________________________________________

Daca stii sa vezi ceva bun in fiecare om, aproape toti vor sfarsi prin a vedea ceva bun si in tine. -Ben Carson

Salutare,

Sorin, in opinia mea cele mai multe sanse sa gasesti o scarita este pe ebay-ul de anglia, si foarte bun la pret. Problema este ca trebe sa gasesti o solutie de transport pana in RO.

Salutare si noroc,

Multumesc frumos pentru urari. Legat de bari, acestea nu sunt de vanzare. De fapt chiar sunt in cautarea unui portbaj pentru ele.

Am inteles, merci si bafta la cautari :)

Pajero 3.2 DiD. Lung.

Salutare, s-o stapanesti sanatos si sa te poarte prin cat mai multe locuri:2dr:2dr:h5

@sorine- din ce am vazut scaritele is cam la 100 lire bucata

Mitsubishi Pajero 2.5 SWB

M 461 - 1977- in constructie...

Mercedes wW126 300 SEL

...alte acareturi 4x2...

ex: Mitsubishi Pajero 2.8

Salutare,

Sorin, in opinia mea cele mai multe sanse sa gasesti o scarita este pe ebay-ul de anglia, si foarte bun la pret. Problema este ca trebe sa gasesti o solutie de transport pana in RO.

va facem noi scarite cum vreti voi!

si pe parbrizzzzz daca vreti!

si nu cu 100 de lire...

trimiteti o poza cu ce v-a placut, sau chiar un desen cum ati vrea sa arate...!

Tel.: +40788 022 022 / +40788 033 033

E-mail: tracoservice@yahoo.com;

office@tracoservice.ro

• 4 weeks later...
 Share

• Create New...

Important Information

Access to the Club4x4 Forum is conditioned by adhering to our Rules - Terms of Use