Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Plimbare de duminica...


Viorel Cretu

Postări Recomandate

Ca tot s-au insusit multe calorii in acest timp al sarbatorilor, am hotarat impreuna cu Paul sa mergem sa cautam ceva zapada si poate ceva noroi.

Am dat cateva telefoane..., dar tot doua masini am fost.

Nu au rezultat daune sau alte greutati, dar a fost foarte relaxant.DSC01155.jpg.82bd217975c7aa3331ec96e136dd0d6a.jpgDSC01156.jpg.3b29d25b93c473571c15a841b321214b.jpgDSC01167.jpg.fa704508441ecf1e2a56bed88b072080.jpgDSC01174.jpg.be3481f8c3402db4af633f9082d79cab.jpgDSC01188.jpg.1e2d0e318e7992df931cdf4905de3056.jpgDSC01189.jpg.edbdd68c1dc0004b309c7ef917c476f1.jpgDSC01186.jpg.cb20fbf26677e89c78df50270f301a0c.jpg

" Nu mai lua viata asa in serios - la urma urmei, oricum nu scapi viu din ea !!! "
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Plimbare de duminica...

 

Frumos.

Si putina zapada....si putina miscare off-road.

Nu e rau de inceput de an:h5

La tot mai multe:wink:

Invata din experienta altora....ca pina inveti din a ta...mori.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Plimbare de duminica...

 

Frumoasa poza cu eoliana, zici ca stateati la peco sa alimentati......cine stie, poaete in viitor asa va fi.......:jp1

LandRover Freelander TD4 2001:dr1

"Sunt milioane de insi care tanjesc dupa nemurire, dar care nu stiu ce sa faca intr-o dupa-amaiaza de duminica ploioasa."

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Plimbare de duminica...

 

Pozele sunt facute la cca 15-20 km de Orsova. Sunt si pe la noi ceva-ceva zone faine, doar ca noi evitam extremul. Scuze ca nu te-am sunat, deoarece ne-am hotarat duminica la 10.00 si la 12.00 am plecat. Deaceea am sunat doar la Eselnita si Severin...

Mai bag cateva poze.DSC01190.jpg.5dbb591235e2c4f05c8c1640b916cd0b.jpgDSC01171.jpg.3933eedeefd863d59cace2ed0ba4aa37.jpgDSC01153.jpg.22430d3eaf2b9632d8eefa9af11e56ed.jpgDSC01166.jpg.4b09765b8b16aaaed398366e0f554bdc.jpgpencil.png

DSC01167.jpg.a7673d3cb787354c73f9900b93c2fa59.jpg

" Nu mai lua viata asa in serios - la urma urmei, oricum nu scapi viu din ea !!! "
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 săptămâni mai târziu...

Re: Plimbare de duminica...

 

Deasemenea am mai facut curand o alta iesire faina ( sambata + duminica ) tot prin zona pe la noi, doar cu alti participanti: cei din Severin.

Am innoptat la "Cabana Musuroaie" situata in "Poiana Musuroaie" - un loc splendid, la cca 25 km de 'civilizatie'.

O sa pun ceva poze si asteptam si de la ceilalti. Oricum a fost super totul: peisajul, baietii, cabana, etc.

As vrea sa ma mai intorc acolo, indiferent de anotimp. Bineinteles cu acceptul lui Ilie - padurarul ( un om deosebit ).

DSC01244.jpg.88008345878a2d0c66fcb6a68a12ecad.jpg

DSC01248.jpg.4d4aaa5449364961e6dec41ba5f95f26.jpg

DSC01262.jpg.887419a8b42a63bc7c1b0e85e811a1d1.jpg

DSC01263.jpg.c9f64861cb3bacf3f6d790034cc5e621.jpg

DSC01274.jpg.24d3ecff87917a9713eaef7988fdd100.jpg

DSC01275.jpg.630d0ab930978a8d2960656c87e94ce7.jpg

DSC01278.jpg.d2e8e2e8b5678dc878522504a0f05604.jpg

DSC01228.jpg.124f149111c3c189d69cf1631e25d02f.jpg

" Nu mai lua viata asa in serios - la urma urmei, oricum nu scapi viu din ea !!! "
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Plimbare de duminica...

 

O noua iesire. Sambata la ora 9 ne-ntalnim la penny in parcare la orsova. si cel tarziu la 10 sa fie plecarea. Din orsova sunt 3 masini,2 patroale si un samurai. Din severin am inteles ca sunt cel putin 4 masini. Urcam pe valea eselnitei in munte si mergem spre bozovici unde ne mai intalnim cu inca 3 sau 4 masini. Asteptam si alti doritori.:banana

Editat de prus
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Plimbare de duminica...

 

@Prus, sper ca nu continuati topicul acesta la nesfarsit!!

 

Ai dreptate... Mai bine inchide-l si vom deschide mereu altul pt week-ul ce vine. Dar credeam ca e mai usor si pt moderatori sa fie cat mai putine topicuri. Vorbesc in numele meu si al lui Paul. Doar ca noua asa n-i s-a parut mai lesne, sa facem cum au mai facut si altii: topic fluviu chiar cu gandul de a fi interminabil. Asta pt ca doar cei din zona ar fi postat prin el, iar toti ar fi vazut iesirea de acolo de unde se ramasese (ca data)...Nu-i bai, ne conformam. Deschidem mereu altul. Toate cele bune !!!

" Nu mai lua viata asa in serios - la urma urmei, oricum nu scapi viu din ea !!! "
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Plimbare de duminica...

 

Multumesc frumos de intelegere. Il las deschis, daca mai gasiti fotografii care nu au fost puse, sa le puteti posta oricand.

Va astept urmatoarea iesire! :h5

Mmmmm... NISSAN!

 

"Nu este nicio rusine sa te nasti prost. Rusine e sa mori prost." Marin Sorescu

 

- Off Road Club Sibiu -

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare