plastec Postat Iunie 29, 2012 Partajează Postat Iunie 29, 2012 Pentru 27-29 Iulie AROMANIACII am pregatit traditionala iesire la Baia de Fier. Cazarea se face la http://www.pensiuneaandreea.ro/ sau la cort in livada pensiunii. Pentru potol se poate fie la comun cu noi fie la pensiune unde meniul este destul de divers. Lichidele si le aduce singur functie de nevoi. Discutia la zi o gasiti pe http://www.aro-mania.ro/viewtopic.php?f=8&t=328 si ceva amintiri de anul trecut http://www.aro-mania.ro/viewtopic.php?f=8&t=106 ARO 10.4 aka Greuceanu ... am cu ce Link spre comentariu Distribuie pe alte site-uri Alte opțiuni partajare...
Postări Recomandate