Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

ZONA IASI - Iesiri off-road


Laurentiu.C

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 79
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Top autori în acest subiect

Imagini postate

Re: ZONA IASI - Iesiri off-road

 

salutare,

 

eu saptamana asta nu bifez. succes

Din pasiune...da pe banii nevestei !

Daihatsu Feroza 1.6 zis si "Unicorn"

Suzuki Samurai 1.3i - zis si "A CINCEA NEVASTA"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: ZONA IASI - Iesiri off-road

 

 

Intr-adevar zapada cam mare ...dar a fost fain.

 

Salut,

Nu stiu cum a fost la alte iesiri dar pentru prima data am fost impresionat. m-a prins flama cu offroad-ul.

Sa dea Domnul sa fim sanatosi si masinile bune si pe alte dati.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 săptămâni mai târziu...
  • 4 săptămâni mai târziu...

Re: ZONA IASI - Iesiri off-road

 

Salut Laurentiu ,

Cred ca cel mai bine ne auzim pe la telefon , doar ai numere nu?

 

Dane tu stii numerele de telefon pentru contact?

 

Il am pe a lui Liviu, pe a lui Razvan si pe a lui Dan Chiper, sper ca din cei mai sus mentionati or sti vreo unul ceva.

Hyundai Elantra

Suzuki Samurai - momentan zis PowerSquirrel

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 lună mai târziu...

Re: ZONA IASI - Iesiri off-road

 

Sarbatori Fericite!

....ar fi draguta o iesire...:grin:

:lr blackhttp://forum.club4x4.ro/showthread.php?61857-LADA-NIVA-IASI-quot-Natasha-quot/page15&highlight=iesire+iasi :lr whitehttp://forum.club4x4.ro/showthread.php?65728-Lada-Niva-1-7-i-multipunct/page52&highlight=lada+niva
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 luni mai târziu...

Re: ZONA IASI - Iesiri off-road

 

... se pare ca lumea si-a inceput concediile sau se gandesc din ce in ce mai mult la ele(concediile:wink:)

... altii mai pun la punct jucariile, pt sezonul noroios sau chiar rece :). Ar merge o iesire ca nu s-au mai adunat mai mult de 2 masini de mai bine de 2 luni

:lr blackhttp://forum.club4x4.ro/showthread.php?61857-LADA-NIVA-IASI-quot-Natasha-quot/page15&highlight=iesire+iasi :lr whitehttp://forum.club4x4.ro/showthread.php?65728-Lada-Niva-1-7-i-multipunct/page52&highlight=lada+niva
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 săptămâni mai târziu...

Re: ZONA IASI - Iesiri off-road

 

eu ma inscriu, si Liviu era doritor, dar mai asteptam si pe altii:grin:

:lr blackhttp://forum.club4x4.ro/showthread.php?61857-LADA-NIVA-IASI-quot-Natasha-quot/page15&highlight=iesire+iasi :lr whitehttp://forum.club4x4.ro/showthread.php?65728-Lada-Niva-1-7-i-multipunct/page52&highlight=lada+niva
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri


×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare