Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

inceput de an X3M Valcea


dicomes

Postări Recomandate

Simplu: 6 masini, zapada, playground-ul valcean, buna dispozitie...o reteta perfecta pt distractie! Pierderi: o bara directie indoita..rezolvare la botu' calului, un cardan pierdut in zapada si recuperat... schimbat crucea pe loc, o planetara care a cedat nervos... mers acasa!

 

Editat de Max
Club Sportiv X3M Off Road Rm.Valcea
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: inceput de an X3M Valcea

 

Felicitari colegii X3Moffroad Ramnicu Valcea !

V-am urmarit filmuletele , a fost o super iesire , pe care am ratato :tk

Promit ca data viitoare imi fac temele din timp !

tel 0763325967

 

Club Sportiv x3m

Valcea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: inceput de an X3M Valcea

 

sa speram ca data viitoare sa nu mai avem incidente si sa fie formatia completa

 

 

Adi ce inseamna formatia :ha1 , ne bagi la cantat de 4x4 :tk sau ai ramas cu o seara in urma ....fara numar , fara numar !!!

 

Ff frumos , mi-a placut ce a-ti facut .. capul formatiei , pe zapada intampina tot greul :1:rsp aceasta formatiei !! Ca bine zici ADI !:h5

Editat de GPScu

tel 0763325967

 

Club Sportiv x3m

Valcea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: inceput de an X3M Valcea

 

Aici lipseste purcelusul tau Sorine, nu-ti pare rau?

 

Superba iesire .FELICITARI.

 

Masinute frumoase dar GRATARUL?

 

Ce sa mai zic ....PURCEAUA ,e moarta in cotet !!:tk

 

Crede-ma ca la Valcea nu e timp de gratar .... se mananca la carciuma !!!

Editat de GPScu

tel 0763325967

 

Club Sportiv x3m

Valcea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: inceput de an X3M Valcea

 

este un fel de curcitura deaceea nu m-am hotarat ce nume sa -i dau:ha1

 

Arata super tare si-mi place cum flexeaza.I-am scris si lui Larry24 ca sunt curios de la ce masina ati folosit telescoapele si arcurile par de Jimny.Puteam sa jur ca-s coilovere.

Am vazut ca mai are si un rand de amortizoare aproape orizontale.

KDJ 90, DID-163 hp
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 săptămâni mai târziu...
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare