Jump to content
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

• GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

pajero an 94 - buton 4x4 si indicatoare bord

Flavius
 Share

Recommended Posts

Re: pajero an 94

E ok. E normal. La mine a mirosit discul dupa vreo 20 secunde de blana ca sa ies dintr-o balta. Si e nou-nout, are 2 saptamani. I-am facut "rodajul" cu ocazia aia :twisted: .

Deci dupa juma de ora de blana e ok.

Btw... unde ai urcat o panta juma de ora ? :grin:

Arad - munti zarandului - vf highis 840 m

PAJERO 2,5 TDI 1994

BMW 520 2002

Opel Corsa 1.3 CDTI 2006

Stai asa ca tu ai Pajero II. Fa-i o poza maine la partea de sus a bordului si la cea de jos. :wink:

E posibil la tine sa dai prin fata ceasurile jos. Adica sa trebuiasca sa scoti geamul de la ceasuri si apoi restul. Nu stiu exact cum. Dar imi dau repede seama dintr-o poza...

la pajero 2 se desface carcasa din jurul ceasurilor,si se scot ceasurile insa cu atentie la mufe si la circuitul electric din spatele ceasurilor, becurile se schimba usor avand fiecare locasul lor individual...bafta

Pe unde se poate urca pe Highis?

Cumva de pe drumul spre Casoaia la stanga?

exact, cum intri in Araneag dinspre Tarnova faci singa in sat ( iar inainte ii spre casoaia) da ai de mers mult si se fac mai multe ramnificari in padure, la un momentdat am luat-o printre pomi ca drumul era tot mai inacesibil si oricum pana in varf nu poti ajunge cu masina (zic eu ) dar ..... :x

PAJERO 2,5 TDI 1994

BMW 520 2002

Opel Corsa 1.3 CDTI 2006

Super,as face si eu traseul ala.Sunt din Ineu,si as vrea sa urc pe Highis.Asa ca o datorie :grin:

:h5 Super hai ca o facem , dar sa vedem poate mai vine careva !!! :p :p :p

Apropo tu ai ceva pise de pajero ?

PAJERO 2,5 TDI 1994

BMW 520 2002

Opel Corsa 1.3 CDTI 2006

Defapt mie imi trebuie tija de la volan aia care are un rulment capsat < mecanicul mi a spus ca nu o poate face > asa ce trebuie sa i duc alta

si mai vreau sa schimb arcurile din spate cu altele mai mari Care ma poate ajuta dau o lada de bere :x :x :x

PAJERO 2,5 TDI 1994

BMW 520 2002

Opel Corsa 1.3 CDTI 2006

Defapt mie imi trebuie tija de la volan aia care are un rulment capsat < mecanicul mi a spus ca nu o poate face > asa ce trebuie sa i duc alta

si mai vreau sa schimb arcurile din spate cu altele mai mari Care ma poate ajuta dau o lada de bere :x :x :x

Din pacate nu prea am.Ce fel de arcuri vrei,mai lungi sau mai tari?

0744616745

Din pacate nu prea am.Ce fel de arcuri vrei,mai lungi sau mai tari?

mai lungi

PAJERO 2,5 TDI 1994

BMW 520 2002

Opel Corsa 1.3 CDTI 2006

Share

• Create New...

Important Information

Access to the Club4x4 Forum is conditioned by adhering to our Rules - Terms of Use