Jump to content
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

• GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Plasare ideala mufa telecomanda troliu.....care e?

Mugur Iacob
 Share

Recommended Posts

Re: Plasare ideala mufa telecomanda troliu.....care e?

Nota 5 cu indulgenta:ha:

Era mai bine daca foloseai cabluri MCCG.

Cele folosite de tine sunt pt. retele electrice de interior, cu izolatia din PVC.

In compartimentul motor variatia de temperatura ajunge la 80-100 grade Celsius, vibratiile sunt bashca.

O sa functioneze cu siguranta, stai linistit, eu carcotesc doar:h5

Macar vopseste-le cu negru:ha:

Edited by giorgel

Cînd te-ai nascut, tu ai plîns, iar altii s-au bucurat. Traieste-ti viata astfel încît, cînd vei muri, toti sa plînga, iar tu sa zîmbesti.

Re: Plasare ideala mufa telecomanda troliu.....care e?

Doctore , io nu te iubesc too ... dar totusi , m-am troliat de afara si am troliat ( tot de afara ) multe alte diverse corpuri auto sau nu . Regretabil sau nu , de multe ori sunt singur si folosesc troliul si la altele .

Nu-mi aduc aminte cand m-am troliat in grup - cu o singura exceptie = cand rechinu ne-a dus pe o 'scurtatura' , incursiune la care tu ai lipsit , poate de asta tin minte , lipsa ta m-a marcat ( sau poate lipsa amantei tale care face ce zici tu - tu stii ... ) .

Daca cuiva nu-i place de telecomenzi , e optiunea lui personala . Nici mie nu-mi place in mod special , dar nici nu prea o folosesc , am pastrat-o pentru a avea un backup la backup . Si cum ziceai tu doctore , in masina mea sunt ele multe , dar ma folosesc de ele . Eu le-am pus , eu le folosesc , eu le stric etc ...sunt fericit ca ma lasa doamna sa-i folosesc masina .

Si da , totusi se invarte .

... sa fim corecti pana la capat !

Nu cere nimeni sa fii impecabil si un fel de varf de gama , doar corect e destul !

Share

• Create New...

Important Information

Access to the Club4x4 Forum is conditioned by adhering to our Rules - Terms of Use