Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

1 Mai 2014 - Runcu(reneasca) cu prieteni


Big.Ursu

Postări Recomandate

Re: 1 Mai 2014 - Runcu(reneasca) cu prieteni

 

NADS Fitted

Pentru mine, disputa stiinta vs religie s-a incheiat atunci cand pe biserica a aparut paratraznetul.

Cel mai bun sex oral mi-l ofera gura lumii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: 1 Mai 2014 - Runcu(reneasca) cu prieteni

 

Poate ne vedem la Sibiu la NAD2 (20-22 iunie 2014). Siu ca va place Marginimea Sibiului!

 

Daca s-o putea, va trebui sa serbez si ziua de nastere :D SUna atragator.

Samurai incepator
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: 1 Mai 2014 - Runcu(reneasca) cu prieteni

 

Rezerv un loc in Urs ? :)

NADS Fitted

Pentru mine, disputa stiinta vs religie s-a incheiat atunci cand pe biserica a aparut paratraznetul.

Cel mai bun sex oral mi-l ofera gura lumii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: 1 Mai 2014 - Runcu(reneasca) cu prieteni

 

NADS Fitted

Pentru mine, disputa stiinta vs religie s-a incheiat atunci cand pe biserica a aparut paratraznetul.

Cel mai bun sex oral mi-l ofera gura lumii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: 1 Mai 2014 - Runcu(reneasca) cu prieteni

 

M-am jurat ca nu ma mai uit , ca ma ia cu tiuit la jugulara ... si ca ma bolunzesc la vena temporala c-o simt cum se zbate ea in mine ... stau ca pestele intr-un borcan , aici , cu potcoavele , grele ... ele ...

 

 

 

 

 

 

 

 

... si ... nu m-am putut abtine , sunt un om slab si cedez la frumos ...

  • Like 1

... sa fim corecti pana la capat !

Nu cere nimeni sa fii impecabil si un fel de varf de gama , doar corect e destul !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: 1 Mai 2014 - Runcu(reneasca) cu prieteni

 

M-am jurat ca nu ma mai uit , ca ma ia cu tiuit la jugulara ... si ca ma bolunzesc la vena temporala c-o simt cum se zbate ea in mine ... stau ca pestele intr-un borcan , aici , cu potcoavele , grele ... ele ...

 

 

 

 

 

 

 

 

... si ... nu m-am putut abtine , sunt un om slab si cedez la frumos ...

 

Păi data viitoare, dacă vă doriți, ne puteți onora cu prezența.

 

Luați familia în Patrol, vă puneți la drum de seară (sau de noapte), pe răcoare ... și dis-de-morning sunteți pe plaiurile minunate din imaginile de mai sus. De-acolo-n-colo e poveste. Nu?

 

Toate cele bune!

All-Wheel Drive - it`s all we'll drive! lllllll
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: 1 Mai 2014 - Runcu(reneasca) cu prieteni

 

Daca s-o putea, va trebui sa serbez si ziua de nastere :D SUna atragator.

 

No ashe! :h5

consiliere - diagnoza - evaluare - recovery

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: 1 Mai 2014 - Runcu(reneasca) cu prieteni

 

Păi data viitoare, dacă vă doriți, ne puteți onora cu prezența.

 

Luați familia în Patrol, vă puneți la drum de seară (sau de noapte), pe răcoare ... și dis-de-morning sunteți pe plaiurile minunate din imaginile de mai sus. De-acolo-n-colo e poveste. Nu?

 

 

...da ... dar , cam nu ... singur as fi liber ca un pelican , numai sa ma tina gusa ... si nu sunt pelican ci barzoi familist ...

Cu familia , e destul de putin probabil , poate doar in caz de EMP ...

... sa fim corecti pana la capat !

Nu cere nimeni sa fii impecabil si un fel de varf de gama , doar corect e destul !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: 1 Mai 2014 - Runcu(reneasca) cu prieteni

 

D-apai nenea Cos, pelican sau nepelican ...numa' sa vii ...

consiliere - diagnoza - evaluare - recovery

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: 1 Mai 2014 - Runcu(reneasca) cu prieteni

 

D-apai nenea Cos, pelican sau nepelican ...numa' sa vii ...

 

@Gigi_Naste - matale ai promis ceva lu' Iulica...drept rasplata....sa ne zici si noua la ce te-ai gandit :))

NADS Fitted

Pentru mine, disputa stiinta vs religie s-a incheiat atunci cand pe biserica a aparut paratraznetul.

Cel mai bun sex oral mi-l ofera gura lumii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare