Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

vand 4 jante aliaj 16 cu gume MT pentru japoneze mari


Postări Recomandate

Salutare,

 

vand 4 jante aliaj originale Nissan Patrol, 8Jx16, ET 5, 6x139.7 incaltate cu cauciucuri 245/75/16 Matador Wisentta MT. 2 cauciucuri sunt aproape noi (90% carne), celelalte 2 sunt la jumatate (50-60%). In configuratia jante+anvelope, se vand cu tot cu capacele centrale.

 

Pretul e de 1400 RON in varianta jante+anvelope+capace.

Separat mai am inca un set de jante, acelasi model, aceleasi specificatii, la 900 RON cu capace, fara anvelope.

 

Contact: aici, prin mesageria privata, sau prim SMS la 0756 033 812 (Mihai)

 

in continuare valabil, merg si la schimb cu motor Vitara 1.6 8 valve injectie

 

Atat jantele cat si cauciucurile sunt pe 16".

IMAG2470.thumb.jpg.176554bd448e8053d27792c6ffc78230.jpg

IMAG2471.thumb.jpg.2d6f3a3dfd6e8cb1f44dbb20835ecc07.jpg

IMAG2472.thumb.jpg.ce7657913eab98a5fa8ab0b974bc3831.jpg

IMAG2473.thumb.jpg.5049b15ae5109da9411ef19c5964630c.jpg

IMAG2474.thumb.jpg.2a0f51509a6b4f2d671fca2b25c64cb5.jpg

IMAG2475.thumb.jpg.00cb0ce195392f590cc15a843e14617e.jpg

IMAG2476.thumb.jpg.c35985a7ecc48cd3dded4755bc3c1084.jpg

IMAG2477.thumb.jpg.04031d056f784e1d0823f97ab3c3fa10.jpg

Editat de Astral
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 săptămâni mai târziu...
  • 4 săptămâni mai târziu...
  • 2 săptămâni mai târziu...
  • 2 luni mai târziu...

Re: vand 4 jante aliaj 16 cu gume MT pentru japoneze mari

 

anunt in continuare valabil, nu le desperechez.

in caz ca are cineva nevoie, mai am inca un set de jante identic cu cel din poze, doar ca nu are cauciucuri. pret 800 ron doar pentru jantele desculte, sau 1400 pentru jante+cauciucuri+capacele jantelor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 săptămâni mai târziu...
  • 4 săptămâni mai târziu...

Re: vand 4 jante aliaj 16 cu gume MT pentru japoneze mari

 

Atentie, jantele astea au piulite speciale cu guler (sunt jantele de aliaj cu care vine echipat Y60). Daca le vinzi fara piulite cumparatorul o sa se chinuie mult si bine sa gaseasca piulitele.

 

Nu te supara ptr remarca dar mi s-a parut a fi un amanunt util.

consiliere - diagnoza - evaluare - recovery

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 lună mai târziu...
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare