Florin1986s Postat Aprilie 15, 2019 Partajează Postat Aprilie 15, 2019 Buna ziua am un trooper cod motor 4jx1 cand il pornesc dimineata incepe si oscileaza relantiu . Nu scoate fum alb nu prinde aer . Dacă îl țin rugat merge bine dacă il las sa meargă în relantiu oscileaza și se oprește. A mai pățit careva asa ceva? În bord nu am nici un martor aprins. Ar putea fi vreun senzor de temperatura? Multumesc Link spre comentariu Distribuie pe alte site-uri Alte opțiuni partajare...
SUPERDRAGOS Postat Aprilie 15, 2019 Partajează Postat Aprilie 15, 2019 Senzorul de presiune de la rampa de injectoare. 0722.246.245-YMS/e-mail-stoica.mdragos@yahoo.com Link spre comentariu Distribuie pe alte site-uri Alte opțiuni partajare...
Postări Recomandate