Jump to content
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Iesirea traditionala de inceput de an - 16 IAN 2022 - AERODROM COMANA


nessum
 Share

Recommended Posts

By #GPScu

 

''PRIMA INTANLIRE DIN AN, SE VA TINE DUMININICA 16 01 2022 ,PE AERODROMUL COMANA !!!

SOCIALIZARE SI VOIE BUNA LA PRIETENUL MEU SI AL VOSTRU MARIAN COJOCARU (CAPITANU)!!!

HAI SA INCEPEM ANUL, TRADITIONAL, LA UN FOC DE TABARA CU ZAMBETE SI CU BUCURIE!

ATENTIE NU E O ZONA UNDE SE FACE OFFROAD !

PUTEM FACE UN TRASEU LA PLECARE!''

 

''Sa imi spuneti care vreti sa vina Florin protap!

El ne gătește oaie, porc sa ve vreti !

Anuntati-va sa vb cu omu.''

 

:cl:x:lr:10:tr

  • Like 1

Toyota LJ 70

Transsylvania Off Road Club

www.helpdani.eu

Link to comment
Share on other sites

@GPScu

 

''Traditional prima intanlire off-road va fi duminica 16 01 2022 pe aerodromul comana, la prietenul nostru Marian Cojocaru !

Intanlirea va avea scop de socializare, pe un teren privat!!

Puteti veni cu gratar, muzica si voie buna!

Duminica 16 01 2022 la ora 10 ne intanlim pe aerodrom!

Se poate ajunge cu ori ce autovehicol!

TRADITIA se va tine atat cu oameni noi cat si cu cei vechi!''

Toyota LJ 70

Transsylvania Off Road Club

www.helpdani.eu

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Salut,

Eu sunt nou pe aici..dar daca se pastreaza obiceiul cu ieseli si socializare este super. Dupa ce schimb garnitura de chiuloasa:( ma alatur si eu. Buna initiativa!

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Access to the Club4x4 Forum is conditioned by adhering to our Rules - Terms of Use