Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Salut tu.


eko

Postări Recomandate

Re: Salut tu.

 

Golful nu cred ca o sa'l vand prea curand...am un proiect mare pt el. :)

in schimb Rocky'ul trebuie vandut din cauza crizei... asta e..nu e masina mea...

"Think globally, act locally"

vw uber alles

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator dawiana

Re: Salut tu.

 

e bine ca ai venit si tu ! suntem mai multi . si eu zic sa scapi de golf si sa faci cumva sa fi ROKY ! si eu mi-am dorit la un moment dat roky dar am dat de un feroza si sunt multumit deocamdata! sa ai parte de noroi ! :W

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Salut tu.

 

Ms de primire nu ma asteptam ...:)

Acuma ce sa zic inpatimit de offroad sunt dar mai mult cu ATV decat cu masina... am avut cateva escapade offroad dar nu asa extreme cum am zis prefer totusi pt offroad extrem un atv sau un Defender :d... si pt offroad light ( drumuri forestiere, platou bucegi sau transalpina ) am Golful meu care este o masina extraordinara ceva super special..de care nu o sa ma despart prea rpd... (decat daca e ceva urgent) . . am un proiect cu dansa pe alt forum si sunt destul de implicat in comunitatea respectiva si nu prea as vrea sa'i dezamagesc.

Referitor la masini .. eu le'as tine pe am2 dar stiti cum e nu prea se poate si sincer imi pare rau de rocky este o masina deosebita si mai mult daia am postat pe siteurile de specialitate pt vanzarea ei in speranta sa'si gaseasca un stapan pasionat si special ca EA :P (mai multe detalii despre Rocky in sectia de vanzari ).

Nu prea as vrea sa vb mult de rocky sa nu imi para si mai mult rau..

eu o sa v despre Golful meu Country syncro ... poate defapt primul SUV din istorie asa vreau sa cred. o sa deschid topic in aria de prezentare..

2 poze cu dansa..

http://i164.photobucket.com/albums/u26/oana_macaroana/th_IMG_0117.jpg http://i164.photobucket.com/albums/u26/oana_macaroana/th_IMG_0404.jpg http://i164.photobucket.com/albums/u26/oana_macaroana/th_IMG_0505.jpg http://i164.photobucket.com/albums/u26/oana_macaroana/th_februarie.jpg

"Think globally, act locally"

vw uber alles

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Salut tu.

 

Am avut si eu un frumos Volkswagen Golf Country viewtopic.php?f=4&t=5799 si tare am fost incantat de masina aia viewtopic.php?f=4&t=5799&start=60

Nu te lua dupa bullbar, nu vinde golfu` o sa-ti para rau dupa aia..., mie cel putin imi pare... :sr

Nu cumva Golfu` verde este al tau? Fostul meu Golf este cel albastru...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare