Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

va saluta un soldat din germania si care sta si in rumania


Vizitator solders

Postări Recomandate

Vizitator solders
va saluta un soldat din germania,butzbach,care mai locuieste si prin halchiu(brasov).sunt incepator in offroad(cca 1 an)am in romania un suzuki samurai si in germania un suzuki vitara si un atv polaris.citesc demult prin forumul acesta si imi place si vreau sa fiu si eu printre iubitorii de noroaiebine v-am gasit sanatosi!
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: va saluta un soldat din germania si care sta si in rumania

 

:W und alles gute!

Imi place sa stiu totul despre noii mei prieteni, dar nimic despre cei vechi.:grin::grin::grin:

2xToyota lj73,bmw320,honda fireblade,honda quad 140cp home made,barca quicksilver 410sl ,husqwarna 450.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator solders

Re: va saluta un soldat din germania si care sta si in rumania

 

multam de primire,cand o sa am timp,imi pun arcul pe cui si citesc pe aici,sa mai invat cate ceva lucruri interesante.romania e tara mea!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: va saluta un soldat din germania si care sta si in rumania

 

Sei Gegrüßt mann, :W pass auf, slp in Hälchiu haben wir einen Offroad Lehrer sehr bekannt ,Marius

Lupu Spizname "Malumetu".Sei nett zu ihm. :ha: :ha:

Silviu

Caut oameni cu interese comune, morale.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: va saluta un soldat din germania si care sta si in rumania

 

Salut,

 

bine ai venit. Explica-mi te rog: ce inseamna "imi pun arcul pe cui" ?? Nu stiu expresia, in Deutsch suna mai ciudat: "Ich lege meine Feder auf dem Nagel " ??

 

Cred ca are o explicatie foarte comica.

 

Cum ai ajuns in Romania ?

 

Radu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: va saluta un soldat din germania si care sta si in rumania

 

Salut,

 

bine ai venit. Explica-mi te rog: ce inseamna "imi pun arcul pe cui" ?? Nu stiu expresia, in Deutsch suna mai ciudat: "Ich lege meine Feder auf dem Nagel " ??

 

Cred ca are o explicatie foarte comica.

 

 

Radu

 

Eu zic cä se referä la arcul cu sägeti , expresie de luptätor indian. :Hr

 

Si acum o intrebare tie soldatule, cäti bani a investit armata sä ajungi intrun an la asa grad ridicat

de convorbire in limba romänä? :av

Silviu

Caut oameni cu interese comune, morale.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare