Jump to content
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

• GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

magyar részleg

hamat5
 Share

Recommended Posts

• Replies 157
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Re: magyar részleg

Sziasztok,

nem tudja valaki, honnan tudnam megszerezni, vagy legalabb, hogy ki irta a

"Valamit el kell mondanom"

cimu szamot? En nem kapom sehol a neten :app

Utannaneztem en is, de nulla talalat.... :sr . Valami mas, a cimen kivul?

Nissan Terrano II SGX - 2.4i - 1994- SWB - Strajerul

NISSAN DRIVER

Hogy hamarabb van, Harghita Trophy Kupa oktober 16-19.Tobbet megtudhatsz a http://www.offroadsiculus.ro oldalon vagy irhatsz a balint.csaba@szuper.ro" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false; cimre tovabbi infoer.Mi is kesobb tudtuk meg,hogy elorehoztak ezert sajnos nem is tudunk ott lenni.Novemberben rendezunk meg egy talalkozot a nyugati havasokban majd idoben ertesitelek.

Köszi az infót.

Valószínű, hogy ott leszek

Ãœdv

Peti

Nevezés leadva.

Esetleg egy GPS koordinátat kérhetek?

Egy időjárás jelentést?

Ãœdv

Peti

Na.

Transsylvania Off road Club Cluj in colaborare cu Club4x4 organizeaza o intilnire in muntii Apuseni in data de 21-23 noiembrie 2008.

O tura cu masini 4x4 cu vizitarea locurilor turistice de gen cascada Valul Miresei,Biserica Motilor,Cetatile Ponorului etc.

Locatia de cazare: http://www.apusenipadis.ro/index.html

Inscrieri se fac pana la 08 noiembrie 2008 deoarece locurile de cazare sunt limitate.

Inscrierile se fac in acest topic.

Vineri ajungem la Ic Ponor si ne cazam. In functie de timp, se face o tura valea Somesului pana la izvor daca nu e zapada.

Sambata urcare la Glavoi, vizitam Cetatile Ponorului pe jos aprox 60 min. La intoarcere se serveste un gulas ala Cornel la Glavoi.

Cine are chef poate face o urcare tot pe jos pana la Pestera Focul Viu si Piatra Galbenei. O priveliste de toamna de te da gata. Plus o tura si pe forestier pina la Cheile Galbenei cu intrare un pic in chei.

Duminica un pic de trial ca totusi suntem cu 4x4 Intrare spre Valul Miresei si acasa.

Ez magyarul kb annyi, hoy november 21-23 kozott lesz Padis kornyeken egy kis talalkozo. Beiratkozas itt a forumon tortenik (vagyis jelezzetek, ha akartok jonni, november 8-ig).

Az egesz annyibol fog allni, hogy osszegyulunk pentek este, szombat turak autoval es gyalog, fotozas, gulyas. Vasarnap kis trial (ha mar 4x4-es talalkozo) es hazamenes. A szallast mindenki maganak kell fizesse, beiratkozasi dij nincs. Az turak utvonalat majd Kecske leforditja, mert en nem tudom oket...

szallas: http://www.apusenipadis.ro/index.html

En csak meghivast kaptam,konket dolgot,hogy ez tura vagy off-road nem tudttam!

De nagyon szepen koszi a felvilagositast!

Viva 4x4!:grin:

• 3 weeks later...

Szo sincs rola. Az valamikor januar-februarban derul majd ki a klubbok kozos gyulesen. Egyelore be van jelentve egy verseny jovo hetre Kovaszna megyeben es egy masik, varosi trial Bukarestben december 5-6-7-en. Ezek nem bajnoksagiak, csak ugy vannak :)

Köszi.

Majd türelmesen várok.

Sziasztok, a kovaszna-i versenynek egyik szervezoje vagyok szivesen latunk egy ritka szep helyen (Kovaszna es Komando) egy eleg ritka versenytipuson vagyis ho lesz 100%-ban a palyan.

A verseny pentektol-hetfoig tart

0747967945

kiss.zoltan@offroadmania.ro

Nebun de masini , off-road, natura, noroi, putere, aer proaspat

• 4 weeks later...
 Share

• Create New...

Important Information

Access to the Club4x4 Forum is conditioned by adhering to our Rules - Terms of Use