Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Ajutor OFF-ROAD, deplasare la Buzau azi ?


watcher

Postări Recomandate

M-a sunat un prieten, George, cu o problema foarte neplacuta: mama prietenei lui tocmai ce a murit. La buzau. Drumul pana acolo e blocat (zice se pe la stiri).

Si-a propus sa ajunga acolo pe langa drum :-O

 

Credeti ca il putem ajuta in vreun fel?

El n-are masina de offroad, nissanul meu e cu puntea demontatat si fara bara directie :P

 

Nr de telefon : 0741 269 063 - George

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Ajutor OFF-ROAD, deplasare la Buzau azi ?

 

Acum m-am intors de la Buzau . Problema s-a rezolvat partial in sensul ca mai aveam cativa km si nu se mai putea inainta. Era un troian de zapada cam de 4-5m inaltime in mijlocul drumului. Asa ca am lasat persoana cu inmormantarea cu sicriu si celelalte bagaje la primarie urmand ca dimineata dupa dezapezire sa parcurga distanta ramasa pana la destinatie. Subaru forester a ramas impotmolit si dupa multe sapaturi a reusit sa iasa. A fost cumplit, ninge si viscoleste continuu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Ajutor OFF-ROAD, deplasare la Buzau azi ?

 

RESPECT !

Nissan Patrol Y61 / 2006 = PATROCLE, pregatit pentru noroaie

Nissan Pathfinder / 2006 = PASHA, stock + BFG/AT

Bicicleta TREK 3700

"Life is not about waiting for the storms to pass ... it's about learning how to dance in the rain."

4x4Maniac's is where we are

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Ajutor OFF-ROAD, deplasare la Buzau azi ?

 

:h5

 

aproape 2 ore ne-a luat sa-l scoatem... masina era pe burta, cu 4 roti in aer!

The Climber - V6 4runner 1st gen. on 31x11.5x15 TSL SX, T-Max 9500

4x4MANIA is where we are !!!

“ It doesn't matter how slowly you go, as long as you don't stop. ” — Confucius.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Ajutor OFF-ROAD, deplasare la Buzau azi ?

 

Felicitari si RESPECT !

Jeep Wrangler YJ - 1989 - 2.5" Lift

Jeep Wrangler TJ - Sahara Limited Edition 2001 - 4" Lift

Jeep Wrangler TJ - Rubicon Express - Custom Made 1997 - 6" Lift

 

 

http://www.ClubJeepRomania.ro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Ajutor OFF-ROAD, deplasare la Buzau azi ?

 

dupa niste lupte de o zi cu activrea contului , multumesc vstef_is, pot sa scriu si eu pe aici.

 

vreau sa multumesc tututor care au facut posibila ducerea sicriului si celor necesare inmormatarii miercuri noapte.

airwolf, watcher, cristi1, mishu, cat si celor care au facut posibil ca eu sa ajung in timp util la spital pentru inregistrare si analize. (petre si cristi , ceialalti 2 baieti imi cer scuze dar nu am retinut cum ii cheama )

 

intre timp am iesit si eu din spital , azi adica , ma tarai mai mult decat merg , de fapt cu un cadru , si imi lipseste mult de tot sa ma pot da cu masina .

 

ahhh, acum imi caut un offroader asa ca nu cred ca mai scapati usor de mine :)

 

multumesc din suflet pentru tot ce ati facut pentur mine si prietena mea .

on the turbo side of life.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Ajutor OFF-ROAD, deplasare la Buzau azi ?

 

:h5

 

aproape 2 ore ne-a luat sa-l scoatem... masina era pe burta, cu 4 roti in aer!

 

am reusit ! asta e important ! iar micutu' forester echipar de oras (cu bullbar pe spate "sudat" cum trebuie de unde trebuie , multumiri nea caprita) a rezistat eroic langa bestiile de offroad.

 

ii lipseasc LSD urile ... daca le-ar fi avut, sau macar niste gume mai adecvate , cum zicea airwolf, ar fi facut fata mult mai bine. oricum nu mi-e rusine cu mchineta aia.

on the turbo side of life.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Ajutor OFF-ROAD, deplasare la Buzau azi ?

 

vreau sa multumesc tututor care au facut posibila ducerea sicriului si celor necesare inmormatarii miercuri noapte.

airwolf, watcher, cristi1, mishu, cat si celor care au facut posibil ca eu sa ajung in timp util la spital pentru inregistrare si analize. (petre si cristi , ceialalti 2 baieti imi cer scuze dar nu am retinut cum ii cheama )

 

intre timp am iesit si eu din spital , azi adica , ma tarai mai mult decat merg , de fapt cu un cadru , si imi lipseste mult de tot sa ma pot da cu masina .

Ceilalti doi de care vorbesti sunt 3: adi nebunu, adikamikaze si valibabu (kamikaze team)

Iti dorim multa sanatate george! Si oriunde dai de greu, suna la Kamikaze team!:ypu

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Ajutor OFF-ROAD, deplasare la Buzau azi ?

 

Ceilalti doi de care vorbesti sunt 3: adi nebunu, adikamikaze si valibabu (kamikaze team)

Iti dorim multa sanatate george! Si oriunde dai de greu, suna la Kamikaze team!:ypu

 

Ma bucur din suflet ca am putut sa ne aducem mica noastra contributie la aceasta actiune. Ii multumesc si lui Petre pentru incurajare, asemeni lui Mishu (copilotul meu) si lui air_wolf . Ma bucur ca George este in regula si abia astept sa-l intalnesc cu WRX-ul.

Editat de cristi 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Ajutor OFF-ROAD, deplasare la Buzau azi ?

 

multumesc inca o data din suflet.

 

acum eu ma refec, acasa intr-un final, dupa operatie .

 

deja mi-a intrat microbul cu offroadul si caut ceva variante pentru masina de offroad si zi cu zi ;) ne vedem prin imprejurimi.

on the turbo side of life.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Ajutor OFF-ROAD, deplasare la Buzau azi ?

 

multumesc inca o data din suflet.

 

acum eu ma refec, acasa intr-un final, dupa operatie .

 

deja mi-a intrat microbul cu offroadul si caut ceva variante pentru masina de offroad si zi cu zi ;) ne vedem prin imprejurimi.

 

insanatosire grabnica si bine ai venit printre noi :)

The Climber - V6 4runner 1st gen. on 31x11.5x15 TSL SX, T-Max 9500

4x4MANIA is where we are !!!

“ It doesn't matter how slowly you go, as long as you don't stop. ” — Confucius.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Ajutor OFF-ROAD, deplasare la Buzau azi ?

 

sa tragem linie :

- misiune indeplinita !

- foresterul a ramas fara diferential spate si fara capetele de planetare . cica s-au frezat pur si simplu... saptamana viitoare va fi din nou in trafic. pentru o masina de strada a fost pur si simplu prea mult.

 

multumiri din nou ;)

 

deja am in cap ce masina vreau de offroad ;)

on the turbo side of life.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Ajutor OFF-ROAD, deplasare la Buzau azi ?

 

sa tragem linie :

- misiune indeplinita !

- foresterul a ramas fara diferential spate si fara capetele de planetare . cica s-au frezat pur si simplu... saptamana viitoare va fi din nou in trafic. pentru o masina de strada a fost pur si simplu prea mult.

 

multumiri din nou ;)

 

deja am in cap ce masina vreau de offroad ;)

 

 

Spune-ne si noua ..... sau e secret si vrei sa ne faci o surpriza....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare