Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Cupa Predeal, 7-9 mai 2010


Postări Recomandate

unde pot gasi detalii despre Cupa Predal:

 

ce clase, ce am nevoie, ce e obligatoriu ... etc ...?

 

multumesc, Hami

Editat de habo
Rubicon JK V6 3,8l, Lift 4"+1"BL, Simex 35" si Cooper STT 37" , rapoarte 5,13, planetare + cardane HD, Bara AEV cu WARN 9,5ti, , ARB dif cover, K&N air ...
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Cupa Predeal, 7-9 mai 2010

 

IN doua zile va fi gata pagina de net destinata acestui concurs. Ce pot sa iti spun acum este ca vor fi doua clase: standard si open. Openul va fi destul de dur:uameni

 

Cuantumul premiilor va fi de 3000 de euro, taxa de participare de 450 ron, all inclusive...

 

Mai multe detalii in momentul lansarii paginii....

 

 

AAA ...si se va numi BattleField:grin:...

Just Me
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Cupa Predeal, 7-9 mai 2010

 

Am vazut ca baietii de la Skywalker se ocupa! Adica Adrian Celentanu sau Markonyroky (userii de pe forum). Ei va vor da detaliile care va intereseaza!

consiliere - diagnoza - evaluare - recovery

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Cupa Predeal, 7-9 mai 2010

 

Openul va fi destul de dur

 

 

:banana:banana:banana

 

asteptam detalii, thank you !!

Rubicon JK V6 3,8l, Lift 4"+1"BL, Simex 35" si Cooper STT 37" , rapoarte 5,13, planetare + cardane HD, Bara AEV cu WARN 9,5ti, , ARB dif cover, K&N air ...
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 săptămâni mai târziu...

Re: Cupa Predeal, 7-9 mai 2010

 

Mai este destul de putin pana la startul acestei cupe si totusi nu exista inca nici un detaliu referitor la desfasurarea ei.

 

Sper ca se va tine si astept cu interes detaliile de la organizatori cat mai curand cu putinta.

 

Sunt sigur ca pentru multi va fi un test foarte bun inainte de Bucovina. :h5

RUBICON - always ready to race ...

Kamikaze Off-Road Club

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Cupa Predeal, 7-9 mai 2010

 

Oare se mai tine ???

 

Unii ar trebui sa stie din timp daca se tine cupa.

( Eu de ex. sint la 1.500km de Predeal :cr1 )

 

Cu o saptamina inainte (ex: ORR Sibiu) nu prea ma ajuta informatiile ...

Editat de habo
Rubicon JK V6 3,8l, Lift 4"+1"BL, Simex 35" si Cooper STT 37" , rapoarte 5,13, planetare + cardane HD, Bara AEV cu WARN 9,5ti, , ARB dif cover, K&N air ...
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Cupa Predeal, 7-9 mai 2010

 

e cineva care poate sa confirme faptul ca se va organiza aceasta cupa?

 

este peste fix 3 weekenduri si totusi ar necesita si niste logistica din partea participantilor din timp.

 

macar sa stim sa ne facem alte planuri daca nu mai este - oricum e interesanta avand in vedere ca este foarte aproape de Bucuresti

 

poate cineva din organizatori totusi o sa ne dea mai multe detalii

 

thanks!

RUBICON - always ready to race ...

Kamikaze Off-Road Club

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Cupa Predeal, 7-9 mai 2010

 

ma bag si eu in vorba inspre a incuraja organizarea evenimentului...ca o sa-i ziceti ' intilnirea Predeal '...' cupa Predeal ' sau atcumva are mai putina importanta...

constatat cu regret aminarea sau renuntarea in ultima perioada la unele competitii care in fond inseamna ' sarea si piperul ' activitatii offroad...cred ca se poate gasi intelegere si din partea FRAS sau CNOR in sensul de a pune umarul la organizarea evenimentului sau daca nu ajuta cu nimic macar sa nu mai puna bete-n roatele cu simexuri...

dupa opinia mea anul asta pe linga o criza acuta a cadrului legislativ dupa care se poate ghida orice organizator de competii offroad, asistam cred neputinciosi si la acutizarea crizei financiare care din pacate va face participarea la concursuri ' mai subtire '...

trebuie sa depasim cu buna credinta si cu curaj orice fel de criza !

 

SPOR LA TREABA TUTUROR SI SA NE VEDEM LA PREDEAL !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator markonyroky

Re: Cupa Predeal, 7-9 mai 2010

 

Cu regret va informam ca din motive strict financiare cupa Predeal se anuleaza.

S-a gasit sprijin din partea autoritatilor si a FRAS dar din nefericire interesul scazut al sponsorilor a dus la aceasta decizie.

Editat de Astral
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Cupa Predeal, 7-9 mai 2010

 

Cu regret va informam ca cupa Predeal se anuleaza.

Tare pacat ...

:sr

Rubicon JK V6 3,8l, Lift 4"+1"BL, Simex 35" si Cooper STT 37" , rapoarte 5,13, planetare + cardane HD, Bara AEV cu WARN 9,5ti, , ARB dif cover, K&N air ...
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare