Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Iesirea traditionala de la Calugareni o sa fie la COMANA !


nikepatrol

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 204
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Top autori în acest subiect

Imagini postate

Re: Iesirea traditionala de la Calugareni o sa fie la COMANA !

 

ohooo daca vine tractozaurul as veni si eu, dar lipseste bullbar si daca raman pe undeva .....tractozaurul ma poate scoate doar daca sunt legat de masina lui bullbar :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Iesirea traditionala de la Calugareni o sa fie la COMANA !

 

dar un punct de intalnire gen,magazin,primarie, mai bine carciuma.

ca asa ne intalnim pe coclauri,asta in caz ca ne mai gasim.

am mai fost eu la o iesire si pina ne-am gasit sa facut prinzul si la 2 ne-am ratacit iar pt ca traseul era doar pt simex si trolii,si cei care am ocolit nici ca ne-am mai intalnit cu ceilalti.

eu propun benzinaria agip din adunatii copaceni,intre pod si rond,ramane sa decida altii ora.

Editat de hdragos
Sunt modest din fire,toti au gipane,eu am doar JEEP
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Iesirea traditionala de la Calugareni o sa fie la COMANA !

 

Prezent si eu :h5

Nu sunt trist - doar treaz...

"Cel mai greu e sa cauti o pisica neagra, intr-o camera scufundata in intuneric… Mai ales daca acea pisica nici nu exista”- Confucius

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Iesirea traditionala de la Calugareni o sa fie la COMANA !

 

Pentru cine e in zona Comana, un apel URGENT din partea colegului GPScu - care a cazut in apa de o ora si are nevoie de ajutor - o masina cu troliu si sufe ca sa poata iesi...

 

Va rog cine e in zona sa-l sune direct 0766 210 850 - GPScu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Iesirea traditionala de la Calugareni o sa fie la COMANA !

 

GPS-cu a fost recuperat, voi deschide un topic nou pentru asta, ca sa nu zapacim lumea aici, pe topicul acestei intalniri.

 

http://forum.club4x4.ro/showthread.php?68902-A-vrut-sa-l-intreaca-pe-fi-su-campionul-la-inot-!-In-raul-Arges-!!!

 

:h5

Editat de Astral
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Iesirea traditionala de la Calugareni o sa fie la COMANA !

 

Ma nene Tractozaur, tu si care Tractozaur??? Ca ti-am vazut masina prin Primaveri, pe la Televiziune, prin Obor, pe Calea Victoriei si parca nu avea mecla de 60 de kg a pilotului. Deci ori ai slabit brusc ori ai alt Tractozaur?

 

Bre nea Bullbare :grin: cum sa raman eu fara Tractozaur? Intri mai rar pe forum si nu mai esti la curent cu alea-alea... :uameni:ha: Iete asta din poza de la avatar este... :wink: O fi fost nevasta-mea pe la volan ca in ultima vreme l-a cam antamat... :hl:hl:ha:

 

Asap-ule..., sufa-i pregatita! :h5

GP..., imi pare rau ca nu am avut cum sa raspund la apel... :al, sunt inca pe meleaguri valcene... :grin:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Iesirea traditionala de la Calugareni o sa fie la COMANA !

 

Domnilor, unde ne vedem si la ce ora? Tigros, propun sa ne intalnim noi cu RR la OMV-ul de la City Mall. Dar astept ora de la baieti, ca stii ca nu imi place sa ma trezesc prea devreme...

Cu mii de pipe si purici,

 

Paragusul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Iesirea traditionala de la Calugareni o sa fie la COMANA !

 

Domnilor, unde ne vedem si la ce ora? Tigros, propun sa ne intalnim noi cu RR la OMV-ul de la City Mall. Dar astept ora de la baieti, ca stii ca nu imi place sa ma trezesc prea devreme...

 

Am putea sa ne intanlim la casa iacob la ora 9 , pentru cei care vor sa se inoroiasca putin pe campi si putin asfalt ...traseul e ff usor pt ori ce masina 4x4 :wink:

 

Plecarea de la casa iacob la 9, 15 , preconizez ca la ora 10 , 30 ajungem la Gradiste - Comana :fh:ha::pl1:j:shrk:ti:tr:av:Gr

Editat de GPScu

tel 0763325967

 

Club Sportiv x3m

Valcea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Iesirea traditionala de la Calugareni o sa fie la COMANA !

 

Am putea sa ne intanlim la casa iacob la ora 9 , pentru cei care vor sa se inoroiasca putin pe campi si putin asfalt ...traseul e ff usor pt ori ce masina 4x4 :wink:

 

Plecarea de la casa iacob la 9, 15 , preconizez ca la ora 10 , 30 ajungem la Gradiste - Comana :fh:ha::pl1:j:shrk:ti:tr:av:Gr

buna idee :h5

KAMIKAZE Off Road Team
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Iesirea traditionala de la Calugareni o sa fie la COMANA !

 

Daca o luam pe camp trecem Argesul pe la pod :grin:.

 

 

Ar fi misto sa trecem pe podul improvizat de la Gostinari (44°11'7.68"N, 26°12'43.10"E). Anu trecut se putea merge pe acolo... un pic cu emotii :wink:

Editat de omoroka

Va salut !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Iesirea traditionala de la Calugareni o sa fie la COMANA !

 

Omoroka este destul de ingust nu prea merge poate cu astea mici eventual asigurate cumva si cu morcovul in c...... :) Este un pod ''pietonal'' facut din tuburi pietroaie si nisip .l-am vazut acum o saptamana.

Dacia Duster 4x4

Daihatsu Feroza ''Facocerul gurmand'' 1.6 16V.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Iesirea traditionala de la Calugareni o sa fie la COMANA !

 

Daca ma primiti, m-as alatura si eu grupului vostru+inca un prieten, iubitor de natura si 4x4!:tkChiar sunt curios de ce traseuri ati descoperit,deoarece eu n-am fost, desi am casa chiar in Comana:wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Iesirea traditionala de la Calugareni o sa fie la COMANA !

 

Omoroka este destul de ingust nu prea merge poate cu astea mici eventual asigurate cumva si cu morcovul in c...... :) Este un pod ''pietonal'' facut din tuburi pietroaie si nisip .l-am vazut acum o saptamana.

 

inseamna ca s-a mai stricat pt ca anu trecut am reusit sa-l trec... oricum mai e un pod cativa km mai la sud, in Heresti :grin:

Va salut !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Iesirea traditionala de la Calugareni o sa fie la COMANA !

 

Hai ca fac off topic.Da mai este un pod intre Heresti si Hotarele dar te abati mai mult de la traseu si mai este podul de la Falastoaca (ecluza de la Colibasi asa apare pe google maps locul) un picut mai incolo de Gostinari.Se trece podul se urca dealul se merge inainte dupa care se face un drum in stanga spre Comana si unul spre Mironesti.Vezi pe gugle este vorba de drumurile marcare cu 5A ,411, 412.

Dacia Duster 4x4

Daihatsu Feroza ''Facocerul gurmand'' 1.6 16V.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Iesirea traditionala de la Calugareni o sa fie la COMANA !

 

[

 

Plecarea de la casa iacob la 9, 15 , preconizez ca la ora 10 , 30 ajungem la Gradiste - Comana :fh:ha::pl1:j:shrk:ti:tr:av:Gr

 

pana la urma ?!?! asa ramane ? la 9 la casa iacob ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Iesirea traditionala de la Calugareni o sa fie la COMANA !

 

Domnilor, unde ne vedem si la ce ora? Tigros, propun sa ne intalnim noi cu RR la OMV-ul de la City Mall. Dar astept ora de la baieti, ca stii ca nu imi place sa ma trezesc prea devreme...

 

Din pacate (si sincer ma doare sufletul) nu mai pot veni la noroi, ma cheama zapada si muntele pe care le-am neglijat prea mult.

 

Sa va distrati frumos si sa faceti poze frumoase.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Iesirea traditionala de la Calugareni o sa fie la COMANA !

 

Din pacate nu pot sa merg si eu pe partea cu Hotarele ca trebuie sa iau vestitul tuci si pilostriile sale

attachment.php?attachmentid=59910&d=1262186834

 

asa ca o iau pe la Adunatii Copaceni, cine mai merge p-acolo?

KAMIKAZE TEAM

 

http://www.kamikazeteam.ro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Iesirea traditionala de la Calugareni o sa fie la COMANA !

 

eu merg pe la adunatii copaceni pt ca locuiesc in 1 decembrie,hai sa atabilim o ora sa ne vedem la agip intre pod si rond.

Sunt modest din fire,toti au gipane,eu am doar JEEP
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri


×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare