Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Iesire duminica...1 aprilie pe linga Rm. Valcea


gabi.r

Postări Recomandate

Re: Iesire duminica...1 aprilie pe linga Rm. Valcea

 

Ba baieti, mi-e rau si azi...

O fi de la aerul ala de munte sau poate sunt deochiat:old. Cred ca trebuie sa mai iau niste aiasma din aia de gutui, ca sambata mi-a desfundat urechile si poate merge cu astea naturiste:dr4

 

deocheat nu esti sigur !!! si dupa parerea mea nici aerul de munte nu face rau...poate lipsa de antrenament la aroma vinului de dragasani ??? ...te asteptam pentru un nou antrenament cu...CRIMPOSIE...:2dr

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Iesire duminica...1 aprilie pe linga Rm. Valcea

 

Gabi sa-ti spun un banc de oameni seriosi:

 

 

Doctore, am voie sa beau bere? intreaba un alcoolic.

 

- Doamne fereste! raspunde doctorul. Asta v-am interzis acum doi ani!

 

- Da, dar mi-am inchipuit ca medicina a mai facut progrese...:ha:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Iesire duminica...1 aprilie pe linga Rm. Valcea

 

Si ca tot nu-mi iese din minte Dragasaniul, iti mai spun unul:

 

Dupa ce loveste un pieton, masina isi continua drumul inca vreo 10 metri. Soferul scoate capul pe fereastra si tipa:

 

- Fii ba atent!!!

 

Pietonul se ridica repede, speriat, impleticindu-se si intreaba:

 

- De ce? Dai inapoi?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 săptămâni mai târziu...
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare