Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Topicul de prezentare al membrilor


ALF-DMAX

Postări Recomandate

Re: Topic de prezentare a membrilor

 

Buna ziua tuturor. Numele meu este Catalin si dorest sa achizitionez o masina 4x4 ! Momentan nu m-am gandit ce model sa cumpar, dar nu vreau nici sa dau mult pe ea ( maxim 3000E ) ! Detin un teren in Bucuresti, care este in mijlocul campului, cu masina personala nu am nici-o sansa sa ajung ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 8,9k
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Top autori în acest subiect

Imagini postate

Re: Topic de prezentare a membrilor

 

Salutare !

 

ma numesc catalin sunt din Ramnicu Valcea masina mea este un Mitsubishi Pinin din 2001 motor 1.8 GDI transmisie automata . Sunt foarte multumit de el .

1.thumb.JPG.1d0368e1e50f87007b96f21a3f02f31d.JPG

2.thumb.JPG.54eb58cb31c7d0cdc2ee26b7050b0ebe.JPG

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Topic de prezentare a membrilor

 

Salut ma numesc Cipilica si sint posesorul unui Samurai achizitionat acum cateva luni cu ajutorul acestui forum am reusit sa mai repar ceva pe la iel Multam si numai bine !!!

samurache.jpg.16ef6d9265d2979ae528b8962848fd55.jpg

Editat de cipilica
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Topic de prezentare a membrilor

 

Salut

 

Sunt Stefan din Bucuresti. Din 2008 sunt posesorul unui Patrol Y61, Zd30ddti, model 2004. Nu sunt foarte pasionat de off-road, desi nu refuz mici escapade, in schimb pot spune ca am facut o pasiune pentru aceasta masina. Multumesc pentru accept

Editat de Stefan1969
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Topic de prezentare a membrilor

 

Buna, sunt Mircea, din Baia Mare! Sunt un nou posesor de Freelander Td4 2001. Nu sunt un pasionat de off-road, dar cine stie pe viitor. Printre primele mele drumuri se pare ca ar trebui sa fie pe la un mecanic: schimb de ulei, filtre si eventual o constatare sa vad daca sunt ceva probleme. Asa ca daca stiti ceva mecanici specializati in Baia Mare poate imi ziceti si mie. Multumesc de primire, o zi buna!

I'm a LAND surveyor and a LANDscape designer and i drive a LAND Rover - freeLANDer.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Topic de prezentare a membrilor

 

Howdy Everyone

 

My name is Arch McKinnon and i live in Austin,Texas. I own a 1989 Isuzu Trooper LS. I bought this thing brand new in 1988. I have had a lot of experiance with Trooper's and I look forward to meeting and learning from all the member's.

me.jpg.8450314906da40f1a92978f4ab59be35.jpgtrooperoncontinentaldivide.jpg.a73fb29737b87c6c73f10389538feb29.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Topic de prezentare a membrilor

 

Howdy Everyone

 

My name is Arch McKinnon and i live in Austin,Texas. I own a 1989 Isuzu Trooper LS. I bought this thing brand new in 1988. I have had a lot of experiance with Trooper's and I look forward to meeting and learning from all the member's.

[ATTACH=CONFIG]264419[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]264420[/ATTACH]

 

Hy Arch and welcome on Club4x4 forum!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Topic de prezentare a membrilor

 

Salutare tuturor si bine v-am gasit virtual,

 

sunt din Brasov, am 41 de ani si deocamdata sunt numai aspirant la actiuni off-road. M-am inregistrat pe forum pentru a ma bucura de calitatea de cititor, deocamdata.

Sper ca in curand sa devin si participant activ.

Masini in posesie exista, dar cum nu sunt din catergoria 4x4, nu cred ca ar fi interesanta prezentarea lor.

 

Numai bine,

Cosmin

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Topic de prezentare a membrilor

 

Salutare,

 

Detin un Mitsubishi Outlander de 2268 cm³, 177 CP si 130.000 km rulati. Masina am cumparat-o noua in 2011 direct din Germania si nu am avut absolut nici o problema cu ea pana astazi.............

 

 

Cu stima,

Mihai Rado

 

Later edit :

 

Problema masinii tale are un topic nou creat aici :

http://forum.club4x4.ro/showthread.php?92365-Fum-alb-si-pierdere-de-putere

Editat de Astral
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Topic de prezentare a membrilor

 

Salutare,

 

Ma numesc Mihai si sunt de anul acesta utilizator de Jimny. Masina este fabricata in 1998 si sper sa o folosesc la cat mai multe iesiri in natura impreuna cu cei dragi.

Sotia este proprietara in acte asa ca de acum ii pot face cadouri si prin intermediul masinii :wink:

 

Prin accesarea acestui forum imi doresc sa castig experienta in utilizarea cat mai eficienta a Jimny- ului.

 

 

Bine v-am gasit !

 

Mihai

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Topic de prezentare a membrilor

 

Buna!

Avem un Land Rover Defender 110 TD5 din 2003, si avem nevoie de piese, instalatie electrica si partea de bord. Am avut parte de un mic incendiu :( Poate are cineva de vanzare sau ma ajutati cu sugestii?

 

O zi buna tuturor!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Topic de prezentare a membrilor

 

Salutare tuturor!. Ma numesc Alexandru, sunt din Bacau. Am achizitionat recent un Freelander 1 din 2001, 2 usi, diesel 2 litri, TD4. Am intrat pe forum cautand raspunsuri la intrebari. Am achizitionat masina pentru ca mi-a placut mult modelul si sper ca aici pe forum sa gasesc rezolvare la diverse probleme ce apar in legatura cu functionarea masinii.

Va multumesc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Topic de prezentare a membrilor

 

Salutare tuturor!

Inca nu sunt posesor de 4×4 dar imi doresc unul. Cu siguranta cei pasionati iti pot oferi cele mai bune optiuni si recomandari.

Va multumesc anticipat.

O seara buna.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara tuturor

 

Salutari colegi, multumesc pentru accept. Pentru ca am fost baiat cuminte mi-a adus iepurasul cu ceva intarziere un Land Rover Freelander 2 din 11.2010, diesel, cutie manuala. Mai multe nu pot sa va spun, inca o invat mai ales ca am adus-o pe platforma din Italia si are toate cartile in italia, limba care ma pune in dificultate :t1.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Topic de prezentare a membrilor

 

hi all

 

sunt relativ nou on offroad , experienta mea se rezumă la ATV.uri... dar acum am dorința & bugetul să achizitionez @ prepar un SUV... ma gândesc la un Jeep Grand Cherockee !

 

in rest ... sunt marinar iar când scap de apă nu mai vreau sa văd nimic altceva decât munți, natură ...

 

p.s. nobody cares about you unless u're pretty or dying !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Topic de prezentare a membrilor

 

Salutare tuturor!

Ma numesc Stefan si tocmai sunt proaspatul posesor al unei Mazda b2500 achizitionata Special pentru drumetii pescaresti si nu numai.

Masina este o Mazda B 2500 din 2003 care-mi place extrem de mult si de cand am luat-o circul numai cu ea prin oras.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Astral a schimbat titlul în Topicul de prezentare al membrilor

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare