Sari la conținut
bbh_blocked_dnftl
  • GTC-banner-728.jpg.5cc46ba09a7dd8e0286229917ccf417d.jpg

  • GTC-banner-300.jpg.0de16ddb1a65d423b7281e32d9bd2e76.jpg

Topicul de prezentare al membrilor


ALF-DMAX

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 8,9k
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori în acest subiect

Top autori în acest subiect

Imagini postate

Re: Topic de prezentare a membrilor

 

Salut pe toata lumea!

Ma numesc Dan sunt din Iasi si un mare admirator de off road.Pana acum am incercat sportul asta (nevoit de iesirile la pescuit,mai mult prin mlastini si maluri inalte) cu masini domestice,plecand de la dacia break,trecand pe la Corsa,Astra,Vectra C si acum cu o Octavia:grin:.

Ma pregatesc zilnic (psihic) sa achizitionez un L200 (asa mi s-a pus o pata pe masina asta,auauau).

Sunt un tip foarte glumet(nu ca aia cu peretii din burete),cred ca o sa ma mai bag pe la rubrica de bancuri,pana apar si eu oficial la aia cu posesori :ap.

Va doresc sa aveti parte de vreme buna!(asa cum o intelege fiecare)

"Succesul profesional este ca si cum ai fi gravid: toata lumea te felicita, dar nimeni nu stie de cate ori ai fost sexat !!!"
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Topic de prezentare a membrilor

 

Buna. Ma numesc Cristina C. Am o Alfa Romeo Crosswagon , sunt din Bucuresti, ma pasioneaza iesirile in natura cat mai departe de orase. Masina mea are garda la sol cam joasa (18cm), dar am fost pe ea pe tot felul de drumuri de munte si de tara si ,din pacate, s-a cam jumulit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Topic de prezentare a membrilor

 

Sal tuturor, sunt Florin mai exact din Cluj si de curand proprietar nissan pathfinder (volan pe dreapta) e mai eftinutz.....http://postimage.org/image/1rwt9ron8/

Bobocel prin 4x4 insa am decis sa trec de la x5 la ceva cu oaresce pedigree si am ales...sper sa ma acceptati si ajutati in incercarea mea de a deveni un offroader.....low>>>>>mediu.

 

Multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Topic de prezentare a membrilor

 

salut,ma numesc Cosmin si sunt incepator in ceea ce priveste offroad-ul si masiniile de teren...de ceva timp tot m-am uitat pe forumuri,m-am documentat si m-am hotarat acum o luna sa-mi cumpar si o masina de teren,mentionez ca sunt sofer de 14 ani si am condus numai BMW-uri,sunt un pasionat al marcii si am modificat foarte multe,una peste alta m-am cam saturat de bmw-uri LOW si nebunii de genul si am zis sa trec la ceva mai serios...

Dupa nopti nedormite si indelungi cautari am gasit in sfarsit un NISSAN PATROL din 1997 lung de 7 locuri,inm pe bg cu volan pe stanga,semi modificat de offroad,masina asta m-a atras ca un magnet,mi-a placut foarte mult,are jantele ei pe 15 de aliaj cu anv MUDSTAR M/T,kit inaltare de la OLDMAN EMU,bullbar,4 proiectoare ceata si 4 de offroad sus pe plafon,mi-a placut ca nu a avut evenimente rutiere,este revopsita,nu are pierderi de ulei,are putina rugina la pasaje,motorul si transmisia este in stare foarte buna,interiorul curatel,etc...ce sa spun,mi-a placut extrem de mult,trebuia sa mai vad prin tara cateva dar m-am hotarat la aceasta,am platit 5500e...acum nu stiu ce sa zic,ca am dat mult ca a fost bn,masinuta mi-a placut si nu ma gandesc s-o vand sau sa fac o afacere din asta de aceea nici nu m-am uitat la bani...

Imi pare bn sa ma alatur forumului,poate imi puteti da niste sfaturi de viitor in privinta intretinerii si a unor eventuale modificari,va multumesc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Topic de prezentare a membrilor

 

salut,ma numesc Cosmin si sunt incepator in ceea ce priveste offroad-ul si masiniile de teren...de ceva timp tot m-am uitat pe forumuri,m-am documentat si m-am hotarat acum o luna sa-mi cumpar si o masina de teren,mentionez ca sunt sofer de 14 ani si am condus numai BMW-uri,sunt un pasionat al marcii si am modificat foarte multe,una peste alta m-am cam saturat de bmw-uri LOW si nebunii de genul si am zis sa trec la ceva mai serios...

Dupa nopti nedormite si indelungi cautari am gasit in sfarsit un NISSAN PATROL din 1997 lung de 7 locuri,inm pe bg cu volan pe stanga,semi modificat de offroad,masina asta m-a atras ca un magnet,mi-a placut foarte mult,are jantele ei pe 15 de aliaj cu anv MUDSTAR M/T,kit inaltare de la OLDMAN EMU,bullbar,4 proiectoare ceata si 4 de offroad sus pe plafon,mi-a placut ca nu a avut evenimente rutiere,este revopsita,nu are pierderi de ulei,are putina rugina la pasaje,motorul si transmisia este in stare foarte buna,interiorul curatel,etc...ce sa spun,mi-a placut extrem de mult,trebuia sa mai vad prin tara cateva dar m-am hotarat la aceasta,am platit 5500e...acum nu stiu ce sa zic,ca am dat mult ca a fost bn,masinuta mi-a placut si nu ma gandesc s-o vand sau sa fac o afacere din asta de aceea nici nu m-am uitat la bani...

Imi pare bn sa ma alatur forumului,poate imi puteti da niste sfaturi de viitor in privinta intretinerii si a unor eventuale modificari,va multumesc!

 

 

 

Bine ai venit Cosmine....iti ureaza George din constanta(am luat pisicuta cabrio de la tine). Felicitari ca ai trecut la offroad poate facem o iesire impreuna. Ne auzim la tel si vb. Dak vii la mare suna-ma.

Mitsubishi Pajero LWB wide fanders 3.5 v6 24valve 1999 / Mitsubishi Pajero lwb v80 / Porsche Chayenne
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Topic de prezentare a membrilor

 

Bine ai venit Cosmine....iti ureaza George din constanta(am luat pisicuta cabrio de la tine). Felicitari ca ai trecut la offroad poate facem o iesire impreuna. Ne auzim la tel si vb. Dak vii la mare suna-ma.

 

salut,ms pt invitatie,momentan incerc sa ma mai documentez si cand voi fi perfect stapan pe situatie voi iesii cu ea la drum,momentan sunt invatzacel...:tk

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Topic de prezentare a membrilor

 

Salut, sunt Sergiu din Resita, posesor de Nissan Patrol GR Y60, a fost descris pe forum de fostul proprietar „tinelos” si sper sa fac cat mai multe iesiri impreuna cu prietenii. Sa ne auzim cu bine!

CARPE DIEM!
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Topic de prezentare a membrilor

 

Salut, ma numesc Liviu sunt din bucuresti si sunt detinatorul unui Cherokee din 89. Pana la masini de off-road nu am avut decat stradale. Insa aceasta masina este fara cusur, motivul achizitiei fiind partidele de pescuit. Cam asta este hobbyul meu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Topic de prezentare a membrilor

 

Bine v-am gasit!

Ma numesc Alin Lospa, de curand am mers cu un pajero si am ramas impresionat.Sunt pasionat de munte si pescuit, nu siu nimic despre off road, dar vreau sa invat cu ajutorul vostru si sper ca in curand sa fiu posesorul unui mitsubishi cu care sa colind muntii nostri minunati!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Topic de prezentare a membrilor

 

Bun gasit,Costel este numele meu si sunt de curand detinator de Toyota Hilux.

Fabricata in 2010,motor de 3,0l oarece tuning,suspensie OME,difrential blocabil ARB,bara fata ARB si alte cateva mici modificari.Sper sa ne cunoastem si personal.

 

Toate cele bune

Toyota Hilux 3.0 D4-D,171 cp-2010

VW Golf IV 1.9 TDI,165 cp-2003

Suzuki GSR 600,98 cp-2007

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Topic de prezentare a membrilor

 

Buna, ma numesc tiberiu si recent mi-am cumparat un jimny din 2005 .

am avut inainte un atv suzuki king quad 700 si sincer ma enerva ca nu pot sa imi iau familia cu mine( ploua, frig etc)

sunt din cluj napoca si caut alti posesori de suzuki sau alte off-roadere sa facem ieshiri scurte in weekend in jurul clujului.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Topic de prezentare a membrilor

 

Salutare tuturor membrilor, Cristi ma numesc. Citesc forumul vostru de ceva vreme, recent mi`am facut si contul, din pacate nu am cu ce masina sa ma laud, inca nu detin una. Planuri sunt si ciudata oricaror piedici, sper ca in nu foarte mult timp sa pot asculta o muzica buna in drum spre o noua aventura. Stima

http://www.youtube.com/watch?v=5OMFiqNA6Ag

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Topic de prezentare a membrilor

 

Buna! Ma numesc Dan, sunt din Timisoara. Incepator in ale off road-ului vreau sa invat cat mai multe. Cred ca acest forum e locul potrivit pentru asta. Am un Nissan x-trail care sper sa ma ajute pntru inceput.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Topic de prezentare a membrilor

 

Nume: Bunea Mihai Cristian

Locatie: Bucuresti si Valea Doftanei

Masini: Nissan Patrol GR Y60 din 1992, Mitsubishi Pajero Sport din 2006, ATV CF Moto 500 din 2009

Ocupatie: pensionar, fost pilot de linie (comandant Boeing 737)

Hobby: Off road, fotografia si viata in aer curat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Topic de prezentare a membrilor

 

Salutare tuturor!

Ma numesc George, am 22 de ani si sunt din Bucuresti. Sunt posesor de Logan si intentionez sa-mi achizitionez un Range Rover Clasic. Evident doresc sa-i aduc o serie de modificari, dar pana in acel punct mai este de asteptat. Seara buna !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Topic de prezentare a membrilor

 

Razvan - 26 ani, in cautare de forum despre inscrierea pe bulgaria am dat de forumul vostru, foarte frumoase masini, imi place off-ul, mai putin noroiul :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Re: Topic de prezentare a membrilor

 

Razvan - 26 ani, in cautare de forum despre inscrierea pe bulgaria am dat de forumul vostru, foarte frumoase masini, imi place off-ul, mai putin noroiul :)

 

Off-roadul fara noroi e ca nunta fara lautari ! :ha1

 

:W:cl !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Astral a schimbat titlul în Topicul de prezentare al membrilor

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Accesul pe Forum Club4x4 este conditionat de respectarea Regulamentului - Termeni de Utilizare